На Вінничині побудують міст за 50 мільйонів євро

01.10.2018
На Вінничині побудують міст за 50 мільйонів євро

У районі прикордонних населених пунктів: Ямпіль (Україна) – Кесеуць (Молдова) планують будувати міст через Дністер. На сьогодні там діє паромне сполучення. Переправа дозволяє одночасно переправляти декілька легкових авто та близько 30-40 людей.

У п’ятницю, 28 вересня, українські та молдовські чиновники, зокрема заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, державний секретар з питань транспорту міністерства економіки і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Сергій Букатару, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, а також керівництво Державної митної та Державної прикордонної служб, виїздили на місце майбутнього будівництва мосту для ознайомлення з тамтешньою інфраструктурою. Представники обох країн обговорили можливі варіанти його розташування, техніко-економічне обгрунтування зведення мостового сполучення, яке з’єднає м. Ямпіль Вінницькоїобласті та с. Кесеуць Сорокського району.

За словами державного секретаря з питань транспорту міністерства економіки і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Сергія Букатару, міст є вигідним, як для української, так і для молдовської сторони.

«Цей міст є економічно обґрунтованим та вкрай необхідним, адже між нашими країнами тісні економічні зв’язки. Єдиним в цьому регіоні мостом, через який можуть рухатись легкові та вантажні автомобілі, є той, що у місті Могилів-Подільський, і він дуже перевантажений. Переконаний, що завдяки будівництву нового мосту наші народи стануть ще ближчими, збільшиться товарообіг, а також його зведення стане символом дружби наших народів»,  – Сергій Букатару.

За попередніми підрахунками аби збудувати міст Ямпіль – Кесеуць необхідно 50 млн. євро. Крім того, обговорюється питання проведення капітального ремонту під’їзних шляхів, адже головний акцент при проектуванні мосту робитимуть на можливості пропуску вантажного транспорту.

Остаточне затвердження дорожньої карти із будівництва мосту та створення відповідної інфраструктури відбудеться під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Молдови, яка запланована на 5-6 жовтня в Кишиневі.

Джерело: http://naparise.com

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»
Люди

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»

Вчора, 19:22

Владислав і Марина — пара військових вмедиків. І сьогодні, 24 червня, молодята стали на весільний рушник. Розписувались молодята у Вінниці на теплоході. Обоє — ….

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток
Важливе

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток

Вчора, 13:56

Робочих рук не вистачає У Вінницькому будівельному коледжі (просп. Коцюбинського) бракує людей для плетіння маскувальних сіток. Також потрібні матеріали – простині, ….

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі
Новини

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі

Вчора, 13:23

Поліцейські повідомили про підозру групі зловмисників, які побили та погрожували фізичною розправою фермеру. Як повідомляють у відділі комунікацій поліції Вінницької ….

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини
Люди

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини

Вчора, 12:25

На жаль, Вінниччина знову оплакуватиме свого Героя. 21 червня у важких боях під Авдіївкою окупант забрав життя Анатолія Княжчука. Воїн родом із села Жабокрич Крижопільської ….