У Вінниці відбудеться Smile Fest

01.10.2018

Цьогорічний фестиваль, який відбудеться 5 жовтня,  у п’ятницю,   умовно буде розділений на три етапи.

І етап передбачає проведення тематичного Smile параду, в якому понад тисяча людей, учасників фестивалю, пройдуть по центральній вулиці Соборній у святкових костюмах та креативних образах. Власне хода-парад розпочнеться о 14.00 год. та стартуватиме від площі ім. Стуса. Завершиться цей етап фестивалю о 15.00 год. на майдані Незалежності перед Вінницькою міською радою.

ІІ етап розпочнеться на площі «Мушля» о 15.00 год. з роботи Smile City. Це «містечко» буде наповнене пізнавальними майстер-класами, креативними фотозонами, цікавими презентаціями, виставками художніх робіт і обов’язково гарним Smile настроєм. Також на території «містечка» вінничани та гості зможуть посмакувати якісну каву та скуштувати смачну «вуличну їжу» від партнерів фестивалю. Окрім того учасників фестивалю та перехожих буде радувати святкова концертно-розважальна програма, яка буде складатись з тематичних художніх номерів. Smile City радуватиме своїх гостей до 18.00 год. та завершить свою роботу розіграшем призів і незвичних подарунків.

ІІІ етап стає поетичною родзинкою фестивалю, адже для його проведення ми запросили до Вінниці видатних і талановитих українських письменників іроністів. Так, для найменших учасників SmileFest буде організовано поетичні частування від Сергія Пантюка та Івана Андрусяка. Кульмінацією стане Вечір іронічної поезії.

Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує