Університети для ельфів, гладіаторів та русалок

02.10.2018
Університети для ельфів, гладіаторів та русалок
Вважаєте, що класична освіта – це нудно? В таких навчальних закладах нудьгувати точно не доведеться!

1. Школа чарівництва

У 2002 році в Каліфорнії, США, була відкрита школа, яка спеціалізується на окультної магії. Її випускникам видається офіційний диплом мага. У школі є кілька спеціальностей, і в залежності від пройденого курсу випускник отримує звання: сильф, саламандра, ундина або гном. У цю школу приймають абітурієнтів будь-якого віку.

2. Школа ельфів

Для тих, хто впевнений, що лише прогалини в освіті заважають йому приєднатися до народу ельфів, в Рейк’явіку існує спеціальна школа. У процесі навчання студент дізнається все про ельфів, а на факультативах може отримати знання про те, як взаємодіяти з іншими надприродними істотами: феями, тролями, гномами і хоббітами. По завершенні навчання видається диплом.

3. Школа гладіаторів

У столиці Італії будь юнак може записатися на курс молодого давньоримського бійця. Крім спортивних занять, боротьби і уроків володіння мечем, учням читають лекції з історії Римської імперії.

4. Академія плавання для русалок

Перша спортивна школа, в якій будь-яка дівчинка може відчути себе принцесою Аріель, відкрилася на Філіппінах в 2010 році. Під час тренувань студенти вчаться плавати з натягнутими на ноги різнокольоровими хвостами. Філії академії русалок сьогодні існують по всьому світу, а вчаться там не тільки дівчата, а й хлопці.

5. Коледж Діп Спрінгс

У Каліфорнії, США, на одному з тваринницьких ранчо в 1917 році був заснований коледж. Базується він на трьох принципах: навчання, праця і самоврядування. Студенти самостійно доглядають за тваринами, готують собі їжу і працюють в саду і в полі. Розраховано навчальний заклад всього на 30 студентів.

6. Університет Махаріші

Одним з основоположних принципів Університету Махаріші, що виник в 60-і роки XX століття в штаті Айова, США, вважається досягнення духовного задоволення та щастя. Зарахування до цього навчального закладу вільне. В університеті навчають класичним академічним предметам, а також розвитку творчого мислення і регулярним медитаціям. Сьогодні філії університету існують по всьому світу.

7. Інститут Монро

Інститут Монро в штаті Вірджинія, США, – це єдиний навчальний заклад в світі, де вчать керувати сновидіннями і «відокремлювати» душу від тіла. Засновник інституту Роберт Монро стверджує, що освоїв техніку «виходу з тіла» досконало, має великий досвід життя поза тілом і готовий навчити цьому кожного.

8. Академія паркуру

У США паркур настільки популярний, що в багатьох штатах існують навчають цього мистецтва школи, є навіть Академія паркуру. Викладачами цих навчальних закладів є професійні фріраннери, а величезний простір оснащений всім необхідним для того, щоб студенти навчилися досконало підніматися, стрибати і бігати, використовуючи будь-які поверхні.

9. Університет гамбургера

У 1961 році на базі McDonald’s в штаті Іллінойс, США, був відкритий перший Університет гамбургера. Сьогодні філії цього університету діють у багатьох містах світу. В університеті навчають не тільки тому, як працювати в ресторанах швидкого харчування, але і основам ведення бізнесу, допомагають розвинути лідерські якості.

10. Університет морозива

З 2003 року в Болоньї, Італія, існує Університет морозива, де студентів навчають всім тонкощам виготовлення цих ласощів.

11. Школа Санта-Клаусів

У штаті Мічиган, США, ще з початку минулого століття існує Школа Санта-Клаусів. На заняттях майбутні різдвяні дідусі вивчають традиції свята, історію образу Санти, вчаться правильно підбирати одяг та наносити грим, а також доглядати за оленями.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії
Люди

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії

Сьогодні, 14:35

Загиблій дівчинці 2 роки 9 місяців. Її родина проживає в приватному будинку неподалік ставка. 6 липня в одному із сіл ….

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка
Люди

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка

Вчора, 22:00

Сьогодні, 6 липня, під час купання у водоймах Вінниччини загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дитина. За повідомили на ….

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові
Новини

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові

Вчора, 15:37

Сьогодні, 6 липня, у Немирові небайдужі зустрічали кортедж із тілом 28-річного В’ячеслава Попова. Люди створили живий коридор. Про це повідомляє Немирівська міська громада. ….

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка
Люди

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка

Вчора, 11:35

Нарізну автоматичну зброю поліцейські знайшли у шафі. Його від сторонніх очей ховав 37-річний мешканець Погребища, Вінницького району. Про це розповідають ….