Вінницький готель незаконно присвоїв собі три зірки

05.10.2018
Вінницький готель незаконно присвоїв собі три зірки

Готель «Поділля», що на вулиці Соборній, незаконно розмістив на вивісці інформацію про наявність сервісу, який оцінюється у три зірки. Таке ж повідомлення містилося на сторінках Інтернет-ресурсів.

Вінницьке обласне відділення Антимонопольного комітету виявило порушення та домоглося його усунення.

Адміністративна колегія відділення рекомендувала ТОВ «Готель Поділля Про» припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної від недобросовісної конкуренції, передбачені статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді повідомлення невизначеному колу осіб неправдивих відомостей про стандарти, характеристики послуг, які можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) послуг з тимчасового розміщення (готельних послуг) у Товариства.

«У споживача може скластися враження про те, що готелю встановлено категорію «***» (три зірки), що є одним із стимулів для придбання послуг з розміщення (проживання) в готелі з огляду на приналежність готелю до певного рівня якості.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про туризм» встановлення категорії об’єктів туристичної інфраструктури (готелів, інших об’єктів,  призначених для надання  послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів тощо) здійснюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної  політики у сфері туризму та курортів.

Відповідно до пункту 3 Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року (зі змінами) сертифікацію та оцінювання готелю здійснюють органи сертифікації, що призначаються Мінекономрозвитку для виконання у державній системі сертифікації УкрСЕПРО робіт із сертифікації», – зазначає Антимонопольний комітет.

ТОВ «Готель Поділля Про» виконало рекомендації Вінницького обласного відділення Антимонопольного комітету.

 

Джерело – Вiнниця.info

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії
Люди

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії

Сьогодні, 14:35

Загиблій дівчинці 2 роки 9 місяців. Її родина проживає в приватному будинку неподалік ставка. 6 липня в одному із сіл ….

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка
Люди

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка

Вчора, 22:00

Сьогодні, 6 липня, під час купання у водоймах Вінниччини загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дитина. За повідомили на ….

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові
Новини

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові

Вчора, 15:37

Сьогодні, 6 липня, у Немирові небайдужі зустрічали кортедж із тілом 28-річного В’ячеслава Попова. Люди створили живий коридор. Про це повідомляє Немирівська міська громада. ….

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка
Люди

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка

Вчора, 11:35

Нарізну автоматичну зброю поліцейські знайшли у шафі. Його від сторонніх очей ховав 37-річний мешканець Погребища, Вінницького району. Про це розповідають ….