OctoberFest по-вінницьки

08.10.2018

12-14 жовтня відбудеться перший пивний фестиваль в Демидівці.

Щоб пиво смакувало краще, організатори фестивалю запросили багато виконавців та гуртів, серед яких переможець X-фактору, Богдан Совик, гурт “Очеретяний кіт”. Також на фесті відбудеться презентація нового альбому «7» рок-гурту «Всі свої», лідером якого є Олег Сухарєв.

Один з організаторів фесту, Роман розповів про запланований похід у Браїлів, а саме до палацу фон Мекків.

–  Найголовніше щоб було споріднення з природою, місця неймовірно гарні, тому я думаю, що ми не зупинимось на одному місці. Найактивнішим запропоную прогулянку до водоспаду, а також піти просто за грибами.

На території OctoberFest буде можливість розбити кемпінг-містечко. Організатори також зауважили на тому, що з собою, окрім гарного настрою і друзів, варто прихопити теплі речі і туристичне приладдя для ночівлі просто неба. Коментуючи подію, «господарі» свята пообіцяли, що кожного, хто в поспіху забув теплі шкарпетки, вдягнуть та обігріють.

Окрім крутої музики, на відвідувачів чекатиме поетична сцена, художники, різноманітні майстер-класи з малювання.

– Ми – це музичний фестиваль, комуна. Відповідно головна фішка нашого заходу – топові музичні виконавці і гурти, які об’єднані у родинну комуну. Тому головна фішка – відчуття спорідненості між людьми з однаковими музичними смаками і не тільки. Творче містечко. Творча комуна.

Організатори планують розширювати можливу кількість відвідувачів, побудувавши невеличкі мазанки, що будуть розраховані на декілька осіб.

Вартість квитків на два фестивальних дня коштує 400 грн, вартість одного дня – 150 грн. У вартість також входить простий, але смачний обід. Для любителів гастрономічного розмаїття буде працювати місцевий бар, що на території фесту.

Джерело: vezha.vn.ua

Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує