У Вінниці змагались старенькі шахісти

08.10.2018

У приміщенні МДЮСШ №6 відбувся відкритий міський турнір з шахів серед ветеранів, присвячений Міжнародному дню громадян похилого віку.

Турнір проходив у двох вікових категоріях: 50 років і старші (від 50 до 65 років) і 65 років і старші. Серед учасників (загальна кількість – 21) були лікарі, педагоги, військовослужбовці, будівельники та представники інших професій.

Із самого початку в турнірі закипіла безкомпромісна боротьба між активними учасниками всіх місцевих та обласних турнірів: Шпіркіним В., Большуновим Є., Спіріним А., Трегубовим О. та іншими.

Першими занервували кандидати в майстри спорту Трегубов Олександр та Анатолій Спірін, але Анатолій швидко «взяв себе в руки», і як личить кандидату технічних наук і викладачу вищого навчального закладу, фініш турніру провів дуже вдало. У підсумку він став переможцем турніру в категорії 50 років і старші.

Переможцем турніру в категорії 65 років і старші став Володимир Шпіркін, який показав хороший результат – 8 очок із 9. Друге місце в Євгена Большунова, який здобув 7 очок із 9. Третє місце посів військовий пенсіонер Дмитро Финогеєв.

У категорії 50 років і старші друге місце посів Володимир Яковець, а третє – учасник АТО Олександр Штельмах.