Коли у вінницьких садочках буде тепло?

11.10.2018
Коли у вінницьких садочках буде тепло?

В деяких бюджетних закладах Вінниці стурбовані через те, що досі немає опалення.

Адже воно мало буде ще 8-го жовтня. Наразі батьки хвилюються, коли ж буде тепло в школах та садочках, і чи чекати його взагалі.

— У більшості бюджетних закладах вже підключено опалення. Тобто, на 85 %. А все через те, що вони оперативно подали заявки. Адже ви розумієте, що тим установам, які цього не зробили, ми не можемо увімкнути тепло, — розповідає виконуюча обов’язки начальника відділу з роботи зі ЗМІ та громадськістю комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» Сніжана Шпікіна.

За словами Сніжани Сергіївни, серед 110 закладів соціальної сфери бюджетного характеру Вінниці (а саме школи, дитячі садочки та лікарні) подали заявку лише 102 установи. Наразі у 93 вже ввімкнули опалення. У дошкільному навчальному закладі № 8, у школі № 34, та у школі І-ІІІ № 35 наразі лише розпочався запуск тепла.

Ще в трьох закладах підключення опалення можливе лише разом з будинками, тобто з 15-го жовтня. Це такі установи як: Центр первинної медико-санітарної допомоги, вулиця Зерова, 13; Центр первинної медико-санітарної допомоги, вулиця Гладкова, 3; та Центр первинної медико-санітарної допомоги по вулиці Скалецького, 33А.

— У нашій школі ввімкнули опалення ще в неділю ввечері, тому у понеділок прийшли, і вже було тепло. Заявку подали ще 5-го жовтня, можливо тому все зробили досить швидко. Наразі стабільна температура – 17-19 градусів, — розповідає секретар школи № 3 Мар’яна Книш.

У школі № 8 також запевнили, що у них досить тепло.

Отже, наразі немає опалення лише у 8 закладах міста, адже вони не подали заявку. Серед них: Стоматологічний центр, який знаходиться на Келецькій, 68; Стоматологічний центр, вулиця Героїв Крут, 22; Вінницька приватна гімназія «Дельфін», що знаходиться на вулиці вул. Стуса, 26; Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5, Замостянська, 49; Стоматологічна поліклініка, що на Артинова, 24; Вінницька міська клінічна лікарня № 2, Коцюбинського, 6; Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4, Станіславського, 36 ; та закриває вісімку Центр первинної медико-санітарної допомоги, який знаходиться на Чумацькій, 21.

Проте у Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 4 запевняють, що заявку подали ще в понеділок, і у «Вінницяміськтеплоенерго» пообіцяли підключити лиш сьогодні, мовляв черга. Також є 3 заклади, у яких наразі немає тепла — дошкільний навчальний заклад № 25 «Фіалка», школа № 19; та закриває трійку школа №16.

У «Вінницяміськтеплоенерго» обіцяють, що до кінця поточного тижня у цих установах вже буде опалення.

Джерело: vlasno.info

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»
Люди

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»

Вчора, 19:22

Владислав і Марина — пара військових вмедиків. І сьогодні, 24 червня, молодята стали на весільний рушник. Розписувались молодята у Вінниці на теплоході. Обоє — ….

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток
Важливе

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток

Вчора, 13:56

Робочих рук не вистачає У Вінницькому будівельному коледжі (просп. Коцюбинського) бракує людей для плетіння маскувальних сіток. Також потрібні матеріали – простині, ….

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі
Новини

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі

Вчора, 13:23

Поліцейські повідомили про підозру групі зловмисників, які побили та погрожували фізичною розправою фермеру. Як повідомляють у відділі комунікацій поліції Вінницької ….

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини
Люди

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини

Вчора, 12:25

На жаль, Вінниччина знову оплакуватиме свого Героя. 21 червня у важких боях під Авдіївкою окупант забрав життя Анатолія Княжчука. Воїн родом із села Жабокрич Крижопільської ….