Фестиваль творчих колективів Вінниччини

19.10.2018

У Вінниці наприкінці жовтня відубдеться фестиваль подільських громад. До участі у фестивалі запрошують творчі колективи області.

“З метою привернення уваги громадськості області до історико – патріотичного видавничого проекту, активізації подальшої наукової, краєзнавчої та творчої роботи у сільських та міських громадах області, заохочення авторів та аматорських колективів до створення нових випусків книг серії „Моя Вінниччина”, Вінницька обласна організація „Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу „Вінницький край” спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 26 жовтня 2018 року об 11.00 год. в концертній залі обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича відбудеться 2-й фестиваль подільських громад під гаслом „Відродимо село – розквітне Україна”. Запрошуємо всіх не байдужих до участі”, – йдеться в анонсі заходу.

Зазначимо, що перший фестиваль “Відродимо село  – розквітне Україна!” відбувся в  грудні минулого року. Ідейним натхненником заходу називають  голову спілки письменників Вінниччини Вадима Вітковського.

Джерело : vn.presspoint
Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує

Вінничан запрошують на дріфт