У Вінниці покращать сексуальну освіту молоді

19.10.2018

Бесіди на тему секс – шопів, поради і консультації від лікарів, покази відвертих фільмів та їх обговорення – все це відбудеться на зустрічах у рамках проекту «Те, про що не говорять вголос» в Хабі “Місто змістів”.

До кінця року в HUB «Місто змістів», що на вул. Пушкіна 11, заплановано п’ять подій у рамках проекту від ГО Студентське Братство Вінниччини та Олександри Єфремової –  “Те, про що не говорять вголос”. Зустрічі будуть відбуватися один раз на два тижні. Вони чергуватимуться: лекція – еротичний фільм з обговоренням – лекція – фільм і так далі. На кожну з них сексологиня Олександра Єфремова запросила різних фахівців: працівників секс-шопу та гінекологів.

Розклад подій: 

23 жовтня о 19:00 – показ фільму “Дика орхідея’ та обговорення.

6 листопада о 19:00 – дискус   “Дослухайся до тіла/ Запитай у лікаря ”.

20 листопада о 19:00 – показ фільму  «Камасутра. Історія кохання» та обговорення.

11 грудня о 19:00 – бесіда «Кому потрібен секс-шоп?».

20 грудня о 19:00 – показ фільму  «Show girls» та обговорення.

Участь у заходах буде безкоштовною, але на них потрібно обов’язково реєструватися, адже організаторам важливо знати, на яку кількість учасників розраховувати і скільки подаруночків (на бесідах) готувати для них. Організатори лише наголосили, що за перегляд фільмів потрібно буде сплатити 25 гривень, які підуть на купівлю чаю та смаколиків для присутніх.

Як розповіла сексологиня і засновниця освітньої платформи «Self.Education.X» Олександра Єфремова, проект «Те, про що не говорять вголос» є соціальним і спрямований на сексуальну просвіту вінничан, у першу чергу – на просвіту молоді. Адже, з її слів, тема сексу вважається забороненою: діти не говорять про «ЦЕ» навіть при дорослих, а коли починають ним займатися, дехто не може розслабитись і віддатись почуттям, дехто – не знає, як це правильно робити і робить інтуїтивно, або «навчається» на порнофільмах, забуваючи, що це лише гра професійних акторів.

Джерело: vezha.vn.ua

Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує