Концерт Єгора Грушина

20.10.2018

Альбом “Ritorno” – це повернення композитора-неокласика з новим досвідом та музикою, ініціація наступного етапу на музичному шляху та початок ще однієї подорожі у майбутнє.

Після дворічної паузи (останній альбом записали у 2016-му році) відбулося чимало змін у житті композитора, що вплинули і на його творчість. І тепер, у 2018-му, Єгор Грушин готовий показати слухачам результат цих змін та своє бачення світу через музику.

Презентація альбому відбудеться 3 листопада у Вінниці у супроводі струнного квартету.

Ritorno – inizio del nuovo viaggio (повернення – початок нової подорожі)

Шість композицій EP “Ritorno” – шість кроків з минулого у майбутнє. Все, що потрібно для того, аби перемогти у собі залишки Старого та здобути готовність до Майбутнього.

Разом із Єгором Грушиним на одній сцені виступатиме струнний квартет. Струнні інструменти органічно доповнюють фортепіанні партії та надають їм нового мелодійного звучання, музика пульсує, ллється, плаче, усміхається, зітхає, перетікає, живе, то звучить наче з космосу, то змальовує природу та глибини людських образів…

За 8 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів, презентував 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом “1631 Recordings” та став автором саундтреків до 6-ти українських фільмів: “Історія життя іграшки” (2012) , “Choiceman” (2012), “Finita la tragedia” (2013), “Янголи помирають на світанку” (2013), “Врятований роман” (2015) та повнометражної стрічки про УПА Т.Химича “Жива” (2016).
Восени 2016 року Єгор Грушин отримав відзнаку за розвиток культури і потрапив у ТОП-100 найвпливовіших людей Львівщини за версією інформаційного агентства
“Медіастар”.
Тому не пропустіть музичне шоу європейського рівня!
Вартість квитків:150-350 грн.
Місце: Вінницька обласна філармонія, Хмельницьке шосе, 7
Початок: 19:30
Квитки онлайн: goo.gl/JW8i4nабо у касах karabas.com.

https://moemisto.ua/vn/kontsert-egora-grushina-469.html

Поділитись fb twitter gplus

Редакція рекомендує