Китайська зброя стане сильнішою американської армії

22.10.2018
Китайська зброя стане сильнішою американської армії

Китай успішно розробив і випробував ультрасучасний надзвуковий літак. Тільки Китай і США володіє подібними технологіями.

Крім швидкісних показників, надзвукові ракети також є дестабілізуючими завдяки максимальній висоті і маневреності. Надзвукові апарати пересуваються на висотах нижче балістичних ракет, в той час як надзвукові крилаті ракети літають вище за звичайні крилаті ракети. В обох випадках, це обмежує здатність традиційних систем протиракетної оборони збивати їх. Китай нещодавно протестував новий надзвуковий апарат, пише The National Interest.

“Китай успішно розробив і випробував ультрасучасний надзвуковий літак”, повідомила в серпні китайська державна газета China Daily.

Тест був проведений Китайської Аерокосмічної Академією Аеродинаміки. Це був перший у своєму роді тест.

“Хвилеріз – це надзвуковий літак, що має клиноподібний фюзеляж, призначений для поліпшення аеродинамічних якостей з використанням ударних хвиль”, йдеться в статті China Daily.

Перший тип надзвукових ракет називається Надзвуковий літальний апарат. Особливістю цього типу є запуск такого апарату ракетою в атмосферу, де він ковзає до своєї цілі на низькій висоті. Такий надзвуковий літальний апарат зазвичай літає на більш високих швидкостях, ніж другий тип надзвукових ракет, який називається надзвуковою крилатою ракетою. Згідно своїй назві, надзвукові крилаті ракети літають на надзвуковій швидкості. Під час всього польоту вони оснащені ракетами або високошвидкісними реактивними двигунами.

Хвилеріз відноситься до надзвукових літальних апаратів і спочатку ракета з твердим ракетним паливом переносить його, а потім використовує власну рухову систему. Автономний політ, проведений в Китаї, тривав чотириста секунд і досяг максимальної швидкості 7400 км/ч.

В китайських ЗМІ повідомляється, що хвилеріз досяг висоти 30 кілометрів і маневрував під час польоту. Примітно, що такий тест є першим випадком, коли Китай підтвердив, що він працює на створенням хвилеріза.

Американська розвідка очікує, що перші надзвукові ракети в Китаї з’являться до 2020 року.

Китай, Росія і США – це три країни, які очолюють розробку надзвукових ракет у світі.

Згідно зі звітом однієї з аналітичних компаній США, надзвукові ракети однозначно є дестабілізуючими з-за кількох характеристик.

Головною відмінною рисою таких ракет, звичайно ж, є їх неймовірна швидкість, що зменшує часові рамки для реагування супротивників, а також знижує ефективність оборонних систем опонента.

Крім того, надзвукові ракети також є дестабілізуючими через висоту польоту і гарної маневреності.

Надзвукові літальні апарати можуть перебувати на висоті нижчої за балістичні ракети. У той час як, надзвукові крилаті ракети здатні підніматися вище звичайних крилатих ракет. В обох випадках ,це обмежує здатність традиційних систем протиракетної оборони їх збити.

Іншими словами, супротивники не зможуть визначити справжню мету атаки до тих пір, поки ракета не потрапить у ціль.

Читайте також:  Співіснування людини і робота стає реальністю

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії
Люди

Матір знайшла 2-річну доньку мертвою у ставку. Деталі трагедії

Сьогодні, 14:35

Загиблій дівчинці 2 роки 9 місяців. Її родина проживає в приватному будинку неподалік ставка. 6 липня в одному із сіл ….

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка
Люди

На воді загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дівчинка

Вчора, 22:00

Сьогодні, 6 липня, під час купання у водоймах Вінниччини загинули дві людини —  дорослий чоловік та 2-річна дитина. За повідомили на ….

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові
Новини

З квітами і на колінах зустріли кортеж із тілом В’ячеслава Попова у Немирові

Вчора, 15:37

Сьогодні, 6 липня, у Немирові небайдужі зустрічали кортедж із тілом 28-річного В’ячеслава Попова. Люди створили живий коридор. Про це повідомляє Немирівська міська громада. ….

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка
Люди

Пістолет–кулемет знайшли у шафі 37-річного чоловіка

Вчора, 11:35

Нарізну автоматичну зброю поліцейські знайшли у шафі. Його від сторонніх очей ховав 37-річний мешканець Погребища, Вінницького району. Про це розповідають ….