Фестиваль саксофонної музики VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018

27.10.2018

Із французько-українським присмаком та найкращими виконавцями!

10-11 листопада у Вінниці вже вп’яте пройде Міжнародний фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018.

Протягом двох  днів глядачів чекають ексклюзивні майстер-класи та незабутні концертні програми найпрогресивніших українських саксофоністів!

Побачимо:

  • Найвідоміших солістів, які сьогодні з легкістю підкорюють європейські сцени!
  • Єдиний в Україні ансамбль із найбільшою рекордною кількістю саксофоністів!

Одразу 12 кращих sax-майстрів Києва, Львова та Вінниці (3 тенори, 3 баритони, 3 альти, 3 сопрано) одночасно заграють у Вінниці, щоб кожен глядач сповна відчув всю магію звучання саксофона!

Почуємо:

  • академічну класику – найкращі твори французьких композиторів,
  • і вражаючий сучасний мікс sax & folk  – розкішну авторську програму саксофонної музики, заснованої на прадавніх українських народних мелодіях та національних обрядах.

Квитки на концерти фестивалю коштують від 90 гривень.

Купуйте:

* на сайті http://bilet.vn.ua

* у касах Вінницької Вежі, Будинку офіцерів, театру імені Садовського, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх),

* замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

10 листопада о 18.30 у Вінницькій обласній філармонії героями концерту «Sax Recital» стануть одні з кращих саксофоністів України:

Артем Голоднюк (Київ) – провідний соліст Національного президентського оркестру України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів, учасник найвідоміших українських бендів та груп: FRANKYJAZZ, New Age Quartet та багатьох інших;

Данило Довбиш (Київ) – лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, віртуозний майстер, який нині живе і творить між двома країнами – рідною Україною та Францією, де зараз відточує свою майстерність у знаменитій Леонській консерваторії;

Євген Попель (Вінниця) – лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, відомий музикант, педагог та засновник фестивалю VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018.

Під акомпанемент чарівної піаністки Юлії Компанієць із Києва усі разом, у дуетах та яскравих соло вони заграють заворожливі композиції французьких геніїв: Франсіса Пуленка, Габріеля Форе, Жоржа Бізе, Жюля Демерсмана та багатьох інших всесвітньовідомих композиторів.

Це буде незабутній вечір вишуканої музики, який покаже всю красу та розмаїття академічного звучання саксофона!

11 листопада о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського з новою ексклюзивною програмою «Коло» виступить унікальний ансамбль 12! саксофоністів  Ukrainian Saxophone Ensemble.

Глядачі отримають абсолютно виняткові враження, адже подібних саксофонних колективів немає не лише в Україні, а й у багатьох інших країнах!

Цього літа Ukrainian Saxophone Ensemble тріумфально презентували Україну на Всесвітньому конгресі саксофоністів у Загребі (Хорватія).

Їхня авторська програма «Коло» приголомшила Європу і тепер зазвучить на VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL-2018!

Нас чекає фантастична музична подорож, у якій український фольклор, старовинні обрядові композиції, легендарний «Щедрик» та інші відомі мелодії отримують нове прочитання – безмежно прекрасне, захоплююче та неповторне!

– Особливо приємно відчувати, що за п’ять років існування нашого фестивалю, саксофонна культура України зробила шалений крок уперед. З’явилося дуже багато чудових музикантів та колективів, які своєю високою виконавською майстерністю і готовністю експериментувати та створювати щось абсолютно унікальне та неповторне, не поступаються закордонним колегам. У Європі наші саксофоністи нарозхват! Ми пишаємося ними і тому свій перший ювілей – п’ятиріччя VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL – вирішили розділити саме з найкращими українськими виконавцями, – відзначає засновник VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL Євген Попель. –  Саксофонна музика в Україні живе, розвивається і 10-11 листопада максимально буде представлена на двох концертах нашого фестивалю. Кожен із них подарує глядачам найсильніші емоції. А спеціально для студентів Вінницького училища культури і мистецтв імені Леонтовича саксофоністи Артем Голоднюк та Данило Довбиш проведуть ексклюзивні майстер-класи. Чекаємо всіх, хто, як і ми, закохані у найкращий музичний інструмент – Його Величність Саксофон!

Відкрийте красу саксофонної музики 10-11 листопада на V Міжнародному фестивалі VINNYTSIA ADOLPHE SAX FESTIVAL- 2018!

 

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує