Сезон полюванная на Вінниччині у розпалі – вже є постраждалі

У Теплицькому районі 49-річний мисливець зазнав поранення на полюванні. Про це повідомляє ГУ НП у Вінницькій області.
Чоловік полював на дичину разом із товаришем. Після пострілу кілька дробин відрекошетили від дерева і травмували мисливця. Він отримав вогнепальне поранення стегна. Чий постріл – його власний чи напарника – став фатальним, у поліції не повідомляють. Лише закликають дотримуватися правил поведінки на полюванні.
А за згаданим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).
ЧИТАЙТЕ також

Вінничанин Олександр Гончарук прикрив побратимів ціною власного життя
За два тижні Олександру Гончаруку мало виповнитися 39 років. «Українці москалям не здаються», – такими були останні слова українського захисника Олександра Гончарука, який ….

На вигляд 40-45 років: поліція шукає чоловіка, який міг стати свідком злочину
Правоохоронці просять допомогти встановити особу чоловіка, який може володіти інформацією про крадіжку, що була вчинена у одному в одному барів Вінниці. Про ….

У Вінниці прощаються із молодим льотчиком. Над містом кружляли винищувачі
Сьогодні, 18 травня, над Вінницею кружляли літаки – таким чином віддають останню шану загиблому в бою капітану Сергію Пархоменку. Про це ….

Пакунок канабісу на 150 тисяч гривень виявили у 27-річного вінничанина
Вінничанин купив в інтернеті наркотики на суму майже 150 000 гривень і попався поліцїї. Інцидент стався на вулиці Київській. Про ….