Сергій Бабкін у Вінниці

29.11.2018

Подія, яку точно не можливо пропустити! Концерт Сергія Бабкіна 12 грудня у Вінниці. Затишний 3-х годинний вечір пройде в колі шанувальників артиста в Будинку офіцерів!

Захід обіцяє бути трохи по-дитячому наївними, але справжнім. Як власне і всі виступи Сергія Бабкіна – від самого серця і на всю глибину душі.
Відомому артисту, тренеру Голосу Країни – Сергію, цікаво згадати, з чого все починалося, побачити усміхнені обличчя слухачів прямо перед собою, неспішно “поспілкуватися”, адже його концерт – це діалог артиста зі слухачем.
Вартість квитків від 280 грн.
Сергій Бабкін- це незвичайний співак, це 10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно (самого себе в культовому фільмі “День Радіо” від “Квартету І”, “Відторгнення” разом з Богданом Ступкою і ін.).
Це лідер колишнього гурту “5’nizza”,  це участь в супергрупі “Брюссель”, яка була створена Святославом Вакарчуком, тренерське крісло у рейтинговому вокальному шоу країни “Голос країни”, і, як закономірний і заслужений підсумок довга, клопітка робота над тисячами проданих альбомів і понад півмільйона слухачів, які відвідали концерти.
Слухачів, кожен з яких на концерти приходять зовсім не випадково, кожен зі своєю історією, які проживають під пісні Бабкіна.

А все починалось з 2002 року, коли у вересні Сергій Бабкін повернувся з фестивалю КаZантип (який став тріумфальним для гурту 5’nizza) і разом з Сергієм Савенко на студії «М.ART» за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть двома першими сольними альбомами музиканта: « УРА! »і« БІС! ».

Саме в цей день і почалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматам радіостанцій і телеканалів, а тільки завдяки таланту, внутрішньої чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став любимо всенародно.

Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.

Дата: 12 грудня
Місце проведення: Буднок офіцерів
Початок о 19:00

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

На вінницьких екстрималів чекає сюрприз