АМКУ у Вінниці оштрафував Еверест за антирекламу Волі

09.12.2018
АМКУ у Вінниці оштрафував Еверест за антирекламу Волі

Адміністративна колегія Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України два роки тому оштрафувала «Телерадіокомпанію «Еверест», яка в своїй рекламі закликала «бойкотувати» «ВОЛЮ». Провайдер судився з АМК, але Північно-Західний апеляційний господарський суд не став на їх сторону і відмовив ТОВ «Телерадіокомпанія «Еверест» в задоволенні апеляційної скарги про скасування рішення Господарського суду Вінницької області.

Про це йдеться в повідомленні Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» на початку жовтня 2016 року на плакатах біля входу у під’їзди багатоквартирних будинків, а також на зворотній стороні єдиного рахунку за житлово-комунальні послуги за вересень 2016 року, який надсилається всім мешканцям багатоповерхових будинків м. Вінниця, та на призмі борді у м. Вінниці поширило інформацію, в якій використав слоган «НЕ СИДИ В НЕВОЛІ – ПІДКЛЮЧАЙСЯ ДО ЕВЕРЕСТ!».Сукупність художніх прийомів, які застосовані в поширеній інформації, таких як: використання кольорів, які є домінуючими у складі фірмового найменування та знаків для товарів і послуг ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» та ТОВ «ТРК «ЕВЕРЕСТ», виділення частини слова «ВОЛІ» помаранчевим кольором (усвідомлюючи, що фірмове комерційне позначення «ВОЛЯ» помаранчевого кольору є зареєстрованим знаком для товарів і послуг Заявника, є впізнаваним та таким, що одразу асоціюється із ним), назви «ЕВЕРЕСТ», яка також є зареєстрованим знаком для товарів і послуг Товариства, і також впізнавана та асоціюється із Товариством, застосування рекламного слогану «НЕ СИДИ В НЕВОЛІ – ПІДКЛЮЧАЙСЯ ДО ЕВЕРЕСТ!», яке «пояснює» це зображення, оскільки над кожною його частиною розташований напис зліва – «НЕВОЛІ» із виділеною частиною «ВОЛІ», справа – «ЕВЕРЕСТ» спрямована на формування думки споживачів телекомунікаційних послуг (послуг доступу до телепрограм та доступу до мережі Інтернет). Під час розгляду справи було проведено опитування споживачів», – зазначено в повідомленні.

За порушення Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» до ТОВ «Телерадіокомпанія «ЕВЕРЕСТ» були застосовані штрафні санкції 68 тис. грн.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Вінничанин Олександр Гончарук прикрив побратимів ціною власного життя
Люди

Вінничанин Олександр Гончарук прикрив побратимів ціною власного життя

Вчора, 20:07

За два тижні Олександру Гончаруку мало виповнитися 39 років. «Українці москалям не здаються», – такими були останні слова українського захисника Олександра Гончарука, який ….

На вигляд 40-45 років: поліція шукає чоловіка, який міг стати свідком злочину
Люди

На вигляд 40-45 років: поліція шукає чоловіка, який міг стати свідком злочину

Вчора, 19:01

Правоохоронці просять допомогти встановити особу чоловіка, який може володіти інформацією про крадіжку, що була вчинена у одному в одному барів Вінниці. Про ….

У Вінниці прощаються із молодим льотчиком. Над містом кружляли винищувачі
Люди

У Вінниці прощаються із молодим льотчиком. Над містом кружляли винищувачі

Вчора, 15:16

Сьогодні, 18 травня, над Вінницею кружляли літаки – таким чином віддають останню шану загиблому в бою капітану Сергію Пархоменку. Про це ….

Пакунок канабісу на 150 тисяч гривень виявили у 27-річного вінничанина
Люди

Пакунок канабісу на 150 тисяч гривень виявили у 27-річного вінничанина

17.05.2022

Вінничанин купив в інтернеті наркотики на суму майже 150 000 гривень і попався поліцїї. Інцидент стався на вулиці Київській.  Про ….