Вінницька прокуратура склала рейтинг звернень

09.01.2019
Вінницька прокуратура склала рейтинг звернень

В умовах реформування органами прокуратури області вживаються відповідні заходи щодо забезпечення належної організації роботи з доступу до публічної інформації, своєчасного її оприлюднення та надання інформації на запити.

Відповідно до вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” прокуратурою Вінницької області інформація, яка знаходиться у володінні прокуратури області, оприлюднюється на офіційному сайті прокуратури області та  на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

На зазначеному порталі та офіційному сайті прокуратури області розміщено графіки прийому запитувачів, а також прийому громадян керівництвом прокуратури області; електронні адреси за якими приймаються звернення та запити на інформацію, номери контактних телефонів, дані про структуру органів прокуратури області, місцезнаходження та номери засобів зв’язку місцевих прокуратур тощо.

Громадськість також систематично інформується про результати діяльності органів прокуратури області, а саме: про результати судового розгляду резонансних кримінальних проваджень, вжиття заходів щодо представництва інтересів держави в судах, проведення координаційних заходів, а також реформування органів прокуратури.

Одним із важливих шляхів доступу до публічної інформації в органах прокуратури є надання інформації на запити.

До органів прокуратури області уподовж 12 місяців 2018 року надійшло 83 інформаційні запити (з яких – 3 дублікати), у т. ч. до апарату  прокуратури області – 57 .

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість зросла на 27,7%, а по апарату – на 14%.

Із тих, що надійшли, вирішено 76 інформаційних запитів, з них 54  апаратом та 22 місцевими  прокуратурами; 7 – надіслано належним розпорядникам.

Прокуратурами місцевого рівня найбільше запитів розглянуто у Бершадській, Вінницькій та Немирівській – по 5, Могилів-Подільською – 4, Жмеринською – 3. Калинівською місцевою прокуратурою запити на інформацію упродовж року не розглядалися.

За результатами розгляду 18 інформаційних запитів надано інформацію, роз’яснено вимоги законодавства в результаті розгляду 51 запиту. У 7 випадках у наданні інформації відмовлено, у зв’язку із віднесенням її до категорії з обмеженим доступом та з інших підстав, передбачених законом.

Найчастіше запитувалася інформація з питань досудового розслідування – 36, з питань організаційно-розпорядчої діяльності – 8, з кадрових питань – 7, з питань підтримання державного обвинувачення в суді – 2, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 1. З інших питань розглянуто 22 запити.

Найбільше запитів надійшло від громадян – 53, від представників засобів масової інформації – 19, від громадських організацій – 9, від інших юридичних осіб – 2.

Значна кількість запитів надійшла електронною поштою – 38 та поштовим зв’язком – 34, на особистому прийомі подано 11 запитів. У всіх випадках відповіді на запити надавалися письмово поштовим відправленням або на електронну адресу запитувачів.

Органи прокуратури області і надалі забезпечуватимуть доступ до публічної інформації у визначених законодавством межах.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Невдалий поворот: від зіткнення двох авто постраждали троє людей, серед них – 13-річна пасажирка
Люди

Невдалий поворот: від зіткнення двох авто постраждали троє людей, серед них – 13-річна пасажирка

Вчора, 14:11

Дорожньо-транспортна пригода за участі двох автівок сталась 24 березня у селі Війтівка Гайсинського району. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області. Попередньо, водій ….

У ставку на Вінниччині знайшли тіло чоловіка, який зник напередодні
Люди

У ставку на Вінниччині знайшли тіло чоловіка, який зник напередодні

Вчора, 13:28

У Вінницькій області зник чоловік – 47-річний житель селища Крижопіль. В ході пошуків його тіло знайшли у водоймі. Про це ….

Смертельна ДТП на Вінниччині: тіло 30-річного чоловіка деблокували з понівеченої автівки
Люди

Смертельна ДТП на Вінниччині: тіло 30-річного чоловіка деблокували з понівеченої автівки

Вчора, 12:47

У Тульчинському районі внаслідок ДТП загинув 30-річний чоловік. Аварія сталась на автошляху Немирів-Ямпіль за межами села Яришівка Томашпільської ТГ. Про це повідомляє управління ….

Різанина на залізничному вокзалі у Вінниці. 22-річний потерпілий у лікарні
Важливе

Різанина на залізничному вокзалі у Вінниці. 22-річний потерпілий у лікарні

25.03.2023

На залізничному вокзалі у Вінниці невідомий з ножем накинувся на чоловіка. Потерпілого забрали лікарі швидкої допомоги. Інцидент стався 24 березня.  Про це повідомляють ….

Останні новини

Більше новин