На нове приміщення для лялькового театру витратять майже 25 мільйонів

15.01.2019
На нове приміщення для лялькового театру витратять майже 25 мільйонів

У Вінниці протягом найближчих півроку мають реконструювати залу засідань, хол та нежитлові приміщення існуючої адміністративної будівлі “Книжка”, до якої невдовзі має переїхати Вінницький театр ляльок. 

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації.

Зокрема серед основних робіт: утеплення покрівлі, ремонт стін, стелі, підлоги, мурування внутрішніх стін, реконструкція сходів, зовнішнє оздоблення: очищення, шпаклювання та фарбування фасадів, заміна покриття з фігурних елементів мощення (клінкерної плитки) на площі у 95 “квадратів” тощо.

Також виконавець робіт має здійснити роботи з облаштування глядацької зали (буде встановлено 163 крісла для глядачів) та сцени: змонтувати каркаси зали та сцени, підйомно-спускні пандуси, окремі стаціонарні конструкції сцени. Також планується здійснити монтаж каркасів обладнання сцени: доріг розсувних горизонтiв, панорам, антрактно-розсувних i попланових завiс, штанг декорацiйних пiдйомiв, а також кругiв, що обертаються.

Окрім того, плануються роботи з оновлення водопровідної системи, каналізаційної, системи опалення, вентиляції, теплопостачання, електрики. Також виконавець має влаштувати диспетчерський пункт, здійснити цілу низку робіт з влаштування аудіо-системи, системи сповіщень, автоматичну систему гасіння у разі пожежі.

Також передбачено благоустрій території біля “Книжки”: асфальтування доріжок, заміна люків, встановлення лав та урн (31 одиниця) тощо. Окремо мають бути влаштовані фундаменти під встановлення казкових героїв.

Загалом обсяг робіт викладено на 20 сторінках. Згідно з документацією, роботи мають бути виконані до протягом періоду з 11 лютого до 1 серпня 2019 року. За все готові сплатити 24 мільйони 737 тисяч 854 гривні.

Зауважимо, що Вінницький обласний академічний театр ляльок “Золотий ключик” чекав на переїзд у більшу будівлю, яку зводили по вулиці Данила Галицького, впродовж декількох років. Про те, що театр буде розміщено у “Книжці”, стало відомо влітку минулого року.

Тоді перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко зазначив, що у “Книжці” є актова зала, яка забезпечена необхідною технікою для проведення вистав. Окрім цього є окремий вхід до зали з лівого боку адміністративної будівлі.

Джерело: vezha.vn.ua

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Новини

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького

Сьогодні, 15:21

Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.  Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Новини

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів

Сьогодні, 14:57

Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
Важливе

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі

Сьогодні, 14:23

38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
Люди

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої

Сьогодні, 13:41

37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу.  Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….