Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER

02.02.2019

До Дня усіх закоханих!

Найвеселіша вистава про любов і стосунки «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» 16 лютого о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського!

Під час перегляду кожен глядач отримає море задоволення!

Більше того – чимало чоловіків впізнають себе, а жінки – своїх суджених!

Кохання, стосунки, ревнощі, право на владу у родині, відношення до друзів і світу – теми, які підіймаються у виставі, близькі всім без винятку!

Всі, хто бачив цей сучасний, розривний і мегавеселий шедевр, вам підтвердять: «Варто йти!»

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – це найпопулярніша моновистава Бродвею, світовий хіт-рекордсмен і суцільний сплеск безмежного позитиву!

Тож готуйтеся сміятися досхочу і отримувати найкращі, найпозитивніші емоції!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

Вартість – від 300 до 380 гривень.

Купуйте квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах театру імені Садовського, Будинку офіцерів, Вінницької Вежі, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ, який всього за мить стане вашим другом і однодумцем, озвучивши все, про що ми дружно думали/переживали, але досі мовчали!

Виставу«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER»вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів’є – Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п’єси – американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік.На Бродвеї ім’я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі – Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Перша україномовна версія «Про що мовчать чоловіки» з’явилась у березні 2018 року завдяки латвійському режисеру Давісу Колбергсу.

– Це вистава про повсякденне життя сімейної пари. Тому в нас є відео, як головний герой одружився. А потім разом з дружиною відзняли відеоролик, як далі все відбувається у житті у кожної сімейної пари. Кожен у цьому побачить себе. І у цьому вся суть! – інтригує Давіс Колбергс.

– Дуже багато справжніх сімейних проблем вирішуються через гумор і через сильну самоіронію, через несерйозні речі по-серйозному, – переконаний актор Олексій Гнатковський. – Та попри всю жартівливість у нашій виставі дуже багато справжніх речей.

Не пропустіть показ світового хіта у Вінниці – 16 лютого о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського!

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – та незабутня вистава, після якої світ більше ніколи не буде таким, як раніше!

У вашому серці буде значно більше тепла, кохання та радості!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

Vinnytsia Food Fest
Благодійний забіг в підтримку хворих дітей