На вінничан чекають театральні прем’єри

10.02.2019

Вінницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського обіцяє поціновувачам мистецтва цікаві прем’єрні вистави.

Їх анонсували на сторінці театру у Фейсбуці.

Першою покажуть виставу «Ілюзії». Перший показ відбудеться 23 лютого.

«Любов—це Така сила, яка виходить з усіх берегів і руйнує всі перепони….”
Ми в очікуванні зустрічі з вами, шанувальники театру)))
Прем’єра вистави “Ілюзії”
23 лютого 18-30».

Друга премєра приурочена до Дня Театру і відбудеться 27-28 березня.

«А незабаром й День театру!
І знову комедія! Іскрометна детективна комедія положень відомого комедіографа Рея Куні «Смішні гроші» від Петра Авраменка, заслуженого артиста України!

Вихор, каскад обставин, що міняються, наростають… загострюються… й вибухають до фіналу, змушують героїв миттєво реагувати, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому подивитися на своє життя. Якщо Ви любите посміятися й мрієте отримати море позитивних емоцій, то неодмінно зазирніть до театру!

Фабула проста, але заповнена нескінченно яскравою дією, гострим сюжетом, смішними колізіями і навіть елементами детективного жанру. Дрібний англійський службовець у свій день народження знаходить дипломат з великою сумою грошей. Бажаючи приховати від поліції свою знахідку, він потрапляє в непрості комічні ситуації, які граничать з відвертим фарсом і театром абсурду. Отож, скромний бухгалтер, усе життя якого – це розмірена нудьга і чесна бідність, – випадково отримує кейс, в якому лежать цілковито божевільні гроші. І тепер заради них він здатний на все. На ваших очах тихий клерк перетвориться на героя-коханця, маленька людина – на гангстера. І все аби втримати «свій» мільйон.

Команда акторів? Суперкоманда! Репетиції тривають!».

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

Триб’ют Сектор Газа від гурту Педаль Достоєвського