Небайдужі допомогли багатодітній родині священника

27.02.2019
Небайдужі допомогли багатодітній родині священника

Коли є бажання та можливість допомогти, не слід чекати на когось або щось, варто діяти!
Благодійний фонд «Благовін» за участю Андрія Чуба та Родіона Ємельянова, разом зі спільнотою “Отдавать другим это хорошо“, відвідали сім’ю вінницького священнослужителя. Це була не просто благодійність  це небайдужість!

 

Родина більше 20-ти років приймає у своєму домі тих, хто загубив надію та шлях йти далі. Не дивлячись на час, втому, Святий Отець готовий вислухати кожного хто звернеться до нього за порадою та добрим словом.

Неодноразово сім’я допомагала і молодим матерям, які не мали підтримки близьких у прийнятому рішенні – подарувати життя рідній дитинці. Підтримували їх та допомагали «стати на ноги» не дивлячись на власні, незначні фінансові можливості.

Та найбільшим бажанням, ще з далеких 90-х, було допомагати діткам, які потребують сім’ю та любов, але мрія здійснилася лише нещодавно. Так в будинку проживає 18 людей та це не так складно, як здається, коли є любов та взаєморозуміння.

 

Не дивлячись на всі добрі наміри та вчинки, життя іноді приносить і погані звістки.
Звичайно, велика сім’я потребує великих затрат. Але найважче коли починають хворіти діти. Сім’я потребує допомоги на лікування дочки – Світланки, яка потребує операції.

Якщо бажаєте допомогти сім’ї – за інформацією звертайтеся до Благодійного фонду «Благовін».

 

Після спілкування з головою сім’ї, розумієш важку долю людини, яка прийняла рішення жити не заради себе, а жити для когось. Попри всі труднощі, якими нагороджує доля, людина впевнена у своєму виборі та надихає інших,  ділиться своїми враженнями Родіон Ємельянов.

Для нас спілкування було надзвичайно щирим та душевним, спільними силами були зібрані та передані речі першої потреби, продукти харчування. Не забули і про дітей, які отримали солодкі подарунки, говорить Андрій Чуб.

 

Тож відкрийте свої серця любові, наповніть життя радістю і нехай Божа ласка осяє ваш шлях!

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Жінка і дитина потрапили в ДТП на переході у Вінниці
Люди

Жінка і дитина потрапили в ДТП на переході у Вінниці

Вчора, 16:53

У вівторок, 29 листопада, на Немирівському шосе у Вінниці автомобіль ZAZ збив жінку з дитиною, які переходили дорогу по нерегульованому пішохідному переході. За ….

У боях за Україну загинув бойовий медик з Вінниччини Костянтин Тимошенко
Новини

У боях за Україну загинув бойовий медик з Вінниччини Костянтин Тимошенко

Вчора, 16:34

Поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району в Донецькій області загинув бойовий медик Костянтин Тимошенко з села Руданське Шаргородської громади. Про ….

Зрадницю, яка допомагала росіянам на Херсонщині, затримали у Вінниці
Важливе

Зрадницю, яка допомагала росіянам на Херсонщині, затримали у Вінниці

Вчора, 16:01

СБУ затримала у Вінниці зрадницю, яка допомагала російським військовим на Херсонщині та втекла звідти після того, як туди прийшли ЗСУ.  ….

Під час обстрілу на війні загинув 21-річний Олександр Звізда
Люди

Під час обстрілу на війні загинув 21-річний Олександр Звізда

29.11.2022

Поблизу села Терни Донецької області 27 листопада, внаслідок обстрілу, загинув військовий Олександр Звізда з Вінниччини. Боєць родом з села Сміла ….