Презентація фотовиставки Стоп Шкільний Терор

27.02.2019

Ми розуміємо, наскільки важливо розповідати про проекти людям, особливо, якщо вони носять соціальний характер. Саме тому ми зголосились запросити до себе адаптовану під нашу локацію виставку фоторобіт по протидії шкільного насилля. А тому, кожна дитина, яка відпочиватиме в “Дитячій Планеті”, зможе побачити яскраві і важливі роботи, які направлені на те. щоб ставати більш толерантними та уважними до інших.

Соціальний фотопроект
«Стоп Шкільний Терор»
проходить під егідою Українського Інституту Дослідження Екстремізму та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Костянтин Ревуцький представить 10 масштабних фоторобіт, мета яких – привернути увагу до проблематики булінгу – морального або фізичного насильства, свідомого жорстокого ставлення до дитини з боку інших дітей чи дорослих; акцентувати увагу на особливо «популярній» формі булінґу серед молоді в соціальних мережах та мобільних гаджетах – кібербулінгу.
Важливим аспектом соціального проекту «Стоп шкільний терор» є об’єднання зусиль представників місцевих органів влади, громадських організацій, учителів, батьків, представників профільних установ, активних мешканців та небайдужих громадян для проведення широкої інформаційної кампанії у навчальних закладах, місцевих ЗМІ щодо наслідків насильства, цькування, дискримінації та можливих шляхів недопущення і попередження булінгу.
Cподіваємось, що ряд заходів в рамках даного проекту допоможе залучити фахівців для проведення занять із розвитку навичок ефективного спілкування та мирного розв’язання конфліктів, включення до шкільної та освітніх програм відповідних заходів за участі батьків, учнів, педагогів, психологів з метою становлення довірливих стосунків та формування системи правил протидії насильству.
Діти – наше майбутнє!

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

Вінничани скажуть наркотикам: Стоп!