Кабмін наказав знизити ціни на газ для населення

Кабінет міністрів наказав компанії “Нафтогаз України” знизити ціни на газ для населення з квітня 2019 року до 8,38 грн за кубометр. Відповідне рішення Кабмін ухвалив у середу, 3 квітня.
Про це повідомляє прес-служба уряду.
“У нас є рішення, яке стосується цін на газ. Як ви пам’ятаєте, “Нафтогаз” заявив, що вони можуть дешевше продавати газ, ніж 8,55 грн за куб. Я це повністю підтримую. Чим дешевше вони будуть його продавати, тим краще”, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
“Якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, “Нафтогаз” зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, яка визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови попередньої оплати”, – додали в Кабміні.
При цьому у Кабміні зазначили, що якщо ціна на газ для промисловості зростає, “Нафтогаз” зобов’язаний продавати газ для населення за ціною, встановленою урядом.
“За прогнозами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, тенденція до зниження цін на газ буде спостерігатися в Україні до грудня 2019 року. Це і дало підстави уряду знизити ціну на газ для населення”, – пояснили у Кабміні.
Згідно з домовленостями з Міжнародним валютним фондом, з 1 травня 2019 року в Україні очікувалося збільшення газових тарифів для побутових споживачів. Проте Президент Петро Порошенко запевнив, що запланованого підвищення не відбудеться.

ЧИТАЙТЕ також

Пакунок канабісу на 150 тисяч гривень виявили у 27-річного вінничанина
Вінничанин купив в інтернеті наркотики на суму майже 150 000 гривень і попався поліцїї. Інцидент стався на вулиці Київській. Про ….

На Вінниччині нетверезий чоловік кинув вибухівку в знайомих
У Гайсинському районі 13 травня затримали і повідомили підозру чоловіку, який кинув вибуховий пристрій в чотирьох знайомих. За такий злочин він відбуватиме довічне ….

«Хай Бог милує…»: Дуда розповів про нічні жахіття напередодні Євробачення-2022
Дисклеймер. Персонажі й події, описані в цій статті, вигадані. Будь-які збіги з реальними особистостями випадкові і не малися на увазі ….

«Бо нема чого по-сіяному…»: артилеристи 59 бригади «тепло» зустріли окупантів (ВІДЕО)
Українські військові розбили колону рашистів. Бійці 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка показали знищення колони армії РФ. Відео з дрона ….