У Вінниці пройде VinLadyFest

11.04.2019

У Вінниці 17 та 18 квітня відбудеться жіночий бізнес-форум “VinLadyFest”. Його спікерами будуть кращі бізнес-леді України, відомі політичні діячі та бізнесмени. Серед них – Президент України (2005–2010) Віктор Ющенко, а також секретна гостя зі сфери шоу-бізнесу.

Організатори зазначають, що на учасників форуму чекає багато цікавих гостей, захоплюючих історій успіху, корисних і мотивуючих майстер-класів та багато сюрпризів.

Бізнес-форум для жінок триватиме протягом двох днів – 17 та 18 квітня.

Першого дня учасниці почують шість історій успіху від кращих бізнес-леді України, які завоювали міжнародні ринки, почали свою справу з нуля і змінюють уявлення суспільства про жінок в бізнесі. Серед них:
– Наталія Нетовкіна, засновниця ювелірного бренду “ZARINA”, президент ГО “Ділові Українські Жінки”, засновниця благодійного фонду “Віра. Надія. Любов” (м. Київ);
– Олена Ісаєва, власниця ТОВ “Укрфаворіт”, яке займає 30% ринку всіх зв’язуючих для ливарних підприємств в Україні вже понад 10 років (м. Мелітополь);
– Марина Васильєва, засновниця ТМ “Pollardi”, найбільшого виробництва весільних суконь в Україні, які експортуються в 78 країн світу (м. Хмельницький) та інші.

Зокрема й секретна гостя, та її особу отранізатори не відкриватимуть до кінця. Дарія Радзіковська, маркетолог Вінницького клубу ділових людей, розповіла лише, що це буде “дуже відома жінка зі сфери шоу-бізнесу, яка дуже багато робить різних соціальних проектів, чим підтримує міжнародний імідж України”.

А у другій частині програми першого дня жіночого бізнес-форуму відбудеться панельна дискусія, учасниками якої стануть чоловіки – відомі політичні, суспільні діячі, бізнесмени та експерти:
– Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні;
– Віктор Ющенко – політик, державний діяч, Президент України (2005–2010), засновник та Голова Ради Інституту Президента Віктора Ющенка «Стратегічні ініціативи»
– Андре Піллінг – керівник проекту “Agritrade Ukraine” (м. Гамбург, Німеччина);
– Сергій Моргунов, Вінницький міський голова та інші.

А другий день бізнес-форуму, 18 квітня, буде присвячений майстер-класам “Soft Skills”, на яких міжнародні експерти та відомі бізнеc-тренери допоможуть опанувати учасницям корисні навички. Спеціальна гостя – Марина Боржемська-Узелкова, телеведуча, тренер телепроекту “Зважені та щасливі” (м. Київ), яка розповість про здорове й гарне тіло як невід’ємну частину успішного життя.

Джерело: vezha.vn.ua

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

Новый STAND UP тур Натальи Гариповой
ВАР’ЯТИ-ШОУ 1 січня у Вінниці!