На Вінниччині безробітнім допомогають створювати екоферми

26.04.2019
На Вінниччині безробітнім допомогають створювати екоферми

В Тульчині безробітним запропонували співпрацю з компанією, яка займається  виробництвом органічної продукції. Фірма пропонує для старту власного бізнесу – вулики, будівельні матеріали, елітне поголів‘я тварин і налагоджений ринок збуту.

Про це повідомляє сайт Тульчсинської РДА.

На базі Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ 25 квітня 2019 року провідним фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ференець Тетяною був проведений тренінг на тему : «Як розпочати свій бізнес?» для безробітних, що перебувають на обліку.

Метою заходу є ознайомлення з перспективами розвитку підприємництва в регіоні, орієнтація безробітних на започаткування власної справи; ознайомлення з можливостями служби зайнятості щодо підтримки ініціативи безробітних в організації бізнесу.

Під час зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Ференець Тетяна ознайомила присутніх із можливістю організації сімейної пасіки та вигодовування тварин за підтримки заснованої у 2018 році, фірми «FARMER organic cooperation».

Представники фірми «FARMER organic cooperation» на допомогу бажаючим започаткувати власний бізнес  надають 4-х корпусні вулики, допомагають організувати збут стільникового меду та бджолопродуктів; також надають будівельні матеріали для створення екоферми, надають елітне поголів’я для покращення стада, допомагають організувати збут вирощеного поголів’я та прийому козячого молока” – йдеться в повідомленні.

Джерело: vn.presspoint.in.ua
Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького
Новини

Військового з Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького

Сьогодні, 15:21

Миколу Нікітіна із Тульчина нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.  Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада. «Указом президента України №268/2022 ….

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів
Новини

Дикі кабани вештаються вулицями Жмеринки і лякають місцевих жителів

Сьогодні, 14:57

Лісових жителів, які заблукали у місті, зазнімкували перехожі. Вулицями Жмеринки розгулюють дикі кабани. Їх помітили перехожі. Фото оприлюднили на сторінці ….

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі
Важливе

Тіло зниклого 38-річного чоловіка знайшли закопаним у лісосмузі

Сьогодні, 14:23

38-річного Володимира Грибівського із Хмільника, який зник ще 21 лютого разом зі своїм автомобілем, знайшли вбитим. Тіло виявили закопаним у лісоcмузі між ….

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої
Люди

Давня образа: жінка із помсти спалила автомобіль знайомої

Сьогодні, 13:41

37-річна жителька Вороновицької громади спалила автомобіль односельчанки. Так вона вирішила помститися за давню образу.  Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ….