У Вінниці відкриють першу в місті станцію глибокого сортування сміття

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДонНУ.
«За ініціативи студентів Донецького національно університету імені Василя Стуса, при підтримці біологічного факультету та ГО «Наше Поділля» вже найближчим часом відкриється перша у нашому місті станція глибокого сортування твердих побутових відходів. Важливо, що станція працюватиме не лише для студентів, але й для всіх екологічно свідомих вінничан, тож кожен охочий може принести посортовані чисті побутові відходи і врятувати їх таким чином від сміттєзвалища», – йдеться у повідомленні.
Згідно з повідомленням, отриману сировину ініціатори проекту продаватимуть переробним підприємствам, а отримані кошти витратять на екологічні ініціативи студентів та екологічні матеріали, які сприятимуть зменшенню використання пластику.
Станцію глибокого сортування твердих побутових відходів «Ecohope» розташують на території одного з навчальних корпусів вишу. Тут будуть окремо збиратись та в подальшому перероблятись близько 20 фракцій твердих побутових відходів. На початковому етапі станція працюватиме один раз на тиждень, з 9 по 17 годину. В ході роботи станції чергові розповідатимуть відвідувачам, як потрібно сортувати побутові відходи, які з них переробляються, а які – ні, а також, як правильно готувати сміття для утилізації.

ЧИТАЙТЕ також

Вінничанин Олександр Гончарук прикрив побратимів ціною власного життя
За два тижні Олександру Гончаруку мало виповнитися 39 років. «Українці москалям не здаються», – такими були останні слова українського захисника Олександра Гончарука, який ….

На вигляд 40-45 років: поліція шукає чоловіка, який міг стати свідком злочину
Правоохоронці просять допомогти встановити особу чоловіка, який може володіти інформацією про крадіжку, що була вчинена у одному в одному барів Вінниці. Про ….

У Вінниці прощаються із молодим льотчиком. Над містом кружляли винищувачі
Сьогодні, 18 травня, над Вінницею кружляли літаки – таким чином віддають останню шану загиблому в бою капітану Сергію Пархоменку. Про це ….

Пакунок канабісу на 150 тисяч гривень виявили у 27-річного вінничанина
Вінничанин купив в інтернеті наркотики на суму майже 150 000 гривень і попався поліцїї. Інцидент стався на вулиці Київській. Про ….