У Вінниці розпочнеться VinBookFest

15.05.2019

У п’ятницю, 17 травня, у Вінниці розпочнеться дводенний книжковий фестиваль “VinBookFest”.

Про це повідомляє  прес-служба Вінницької ОДА.

Про фестиваль під час прес-конференції розповіла організаторка заходу – голова громадської організації “Культурний Всесвіт” Тетяна Верещак.

Книжковий фестиваль “VinBookFest” – це один з 25 проектів, що став переможцем конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

“Це вже третій книжковий фестиваль, що відбудеться на Вінниччині. Ми завжди намагаємося максимально залучити до участі вітчизняних письменників та місцевих любителів книги. Наша мета: показати, що українська книга – існує, вона розвивається, стає популярною, а читати – це модно та креативно”, –зазначила директорка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.

Фестиваль відбуватиметься протягом двох днів – 17 та 18 травня з 12:00 до 18:00 години на майдані Незалежності (фонтан Мушля).

Гостями фестивалю будуть відомі українські письменники Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Євгенія Пірог та Василь Шкляр.

“VinBookFest” включатиме книжкову виставку-ярмарок вітчизняних видавництв та книгарень”«Новинки книжкового двору”, майстер-класи для дітей та дорослих, зокрема з плетення маскувальної сітки, тематичні фотозони, а також підведення підсумків конкурсу “Селфі з улюбленою книгою”. Під час фестивалю відбудеться благодійна акція “Книга для бійця”, презентація інноваційних проектів “Kids Police City”, “Дитяча інклюзивна література” та “Бібліотека здатна дивувати”.

Особливу увагу гостей покликаний привернути проект “Кіно у твердій обкладинці”, який передбачає показ кінофільму за оповіданням Сашка Лірника “Чорний козак”.

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує