У Вінниці пройде фестиваль сім’ї

27.05.2019

У Вінниці уже традиційно пройде Фестиваль сім’ї. На учасників заходу чекають майстер-класи, конкурси, спортивні змагання, концерт та подарунки.

Фестиваль сім’ї – це свято, яке об’єднало представників громадськості, соціально свідомих підприємців міста, талановитих артистів для того, щоб зробити цей день яскравим та насиченим для вінницьких сімей.

Так, на фестивалі працюватиме локація «Місто професій» з «Free cafe», де буде морозиво та смаколики.

— Також всі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах для дітей та дорослих з рукоділля та малювання. Професійні барбершопери робитимуть зачіски для наймолодших хлопчиків. Буде й святковий концерт, виступи міжнародних гостей, інтерактиви, конкурси та ігри, флорбол, теніс, спортивні змагання, фотозони. Розташуються тут  й локації дитячих шкіл із цікавими майстер-класами та зонами відпочинку, — зазначають на сайті міськради.

Варто відзначити, що усі інтерактивні майданчики будуть безкоштовними, а їх учасники  отримуватимуть фішку із написом «Приз», яку можна буде обміняти у зоні «Free cafe». Фестиваль сім’ї пройде 1 червня з 14:00 до 19:00 на площі біля ТРЦ «Мегамолл».

Джерело: vn.20minut.ua

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

Триб’ют-концерт БИ-2
День міста Вінниця 2018