Припинено виробництво смартфонів Huawei і Honor

02.06.2019
Припинено виробництво смартфонів Huawei і Honor

Зовсім недавно уряд США ввело санкції відносно китайської корпорації Huawei, в результаті чого їй заборонили будь-яким чином працювати з будь-якими американськими компаніями, користуватися їх компонентами і інтелектуальною власністю, а також, крім того, отримувати будь-якого роду консультації.

Санкції вже вступили в силу, але повністю вони запрацюють після відстрочки в 90 днів, яка закінчиться 19 серпня 2018 року. Втім, не чекаючи цього, виробництво продукції китайської компанії, а також бренду Honor, припинилося.

Як повідомляє ресурс Pocketnow, мережа заводів Foxconn зупинила всі виробничі лінії, на яких збираються смартфони Huawei і інші її електронні пристрої. Чому компанія пішла на такий крок – невідомо, так як сама вона ще не робила ніяких заяв з цього приводу. Є підстави вважати, що уряд США змусило піти її на такий крок під загрозою введення санкцій, а в такому випадку дана мережа заводом може збанкрутувати, адже ключовими її інвесторами є Apple, Microsoft і багато інших американські компанії.

Поки що невідомо, чи носить зупинка виробництва смартфонів Huawei і Honor тимчасовий характер, або ж постійний. Втім, джерело пов’язує все це з санкціями з боку США, без яких нічого подібного б не сталося. Під роздачу потрапив навіть недавно анонсований телефон Honor 20, старт продажів якого за всю цю ситуацію може бути перенесений на кілька тижнів або ж місяців. Як китайський бренд буде виходити з усієї цієї ситуації – покаже час, але удар з боку Foxconn, швидше за все, став для нього великою несподіванкою.

Не можна не помітити, що мережа заводів Foxconn знаходиться в Китаї, а її власниками є китайські громадяни. Простіше кажучи, у уряду США немає прямих важелів тиску на дану компанію, але воно могло вчинити інакше – поставити даного збирача електроніка перед вибором, при якому він позбавляється права випускати продукцію всіх американських компаній, або розриває всі відносини з Huawei і Honor. Цілком собі очевидно, що другий варіант набагато більш раціональний, тому що в такому випадку компанія втратить лише одного свого партнера, а всіх інших вона збереже, принаймні до наступного кроку в рамках «економічної війни».

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух
Новини

Через негоду на дорогах Вінниччини ускладнений рух

Сьогодні, 19:23

Вінниччину сьогодні, 29 червня накрила негода – гроза та сильний вітер. Фото та відео наслідків зливи очевидці масово публікують у ….

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»
Новини

Україна повернула з полону 144 військових, 95 з них — бійці «Азовсталі»

Сьогодні, 18:11

З російського полону звільнили 144 українських захисників. З них – 95 оборонців «Азовсталі», зокрема – 43 військовослужбовці полку «Азов». Це найбільший ….

Бійці 50-ї бригади знищили мінометну секцію ворога — видовищне відео
Важливе

Бійці 50-ї бригади знищили мінометну секцію ворога — видовищне відео

Вчора, 21:15

Бійці 59-ї бригади, яка дислокується на Вінниччині, знищили у полі мінометну секцію російської окупаційної армії. Відео філігранної роботи українських захисників оприлюднили ….

Підліток пограбував літню жінку. Раніше він вже мав проблеми із законом
Люди

Підліток пограбував літню жінку. Раніше він вже мав проблеми із законом

Вчора, 20:15

У Козятині підліток напав на літню жінку та вирвав з рук сумку, в якій було майже 6000 гривень, документи та ….