Сальса, бачата та кіно просто неба

07.06.2019

У Вінниці в цю суботу вінничан запрошують у кінодворик на майстер-клас з сальси та бачати. Вінницька міська рада та департамент культури запрошують усіх бажаючих на щорічний проект «Мистецькі вихідні». Влітку щосуботи на вінничан чекатимуть різноманітні майстер-класи, концертні програми, інтерактиви, конкурси, гарний настрій та подарунки. Заходи проходитимуть на майдані Незалежності, проспекті Космонавтів, площі Шевченка, площі Європейській. А також – у Центральному парку, у мікрорайонах Поділля, Сабарів, Тяжилів, Пирогово та біля міських бібліотек.

8 червня на майдані Незалежності з 17-ї до 19-ї години проходитиме концерт «Музичні барви» від мистецький шкіл міста. На проспекті Космонавтів в цей час буде концерт «Сузір’я талантів» від Академії національної традиції «Фабрика талантів».

А на площі Європейській о 18:00 пройде майстер-клас від студії латиноамериканського танцю «SALSA MAFIA»: сальса, бачата, кизомбо. А о 20:30 тут розпочнеться проект «Кінодворик». У Сабарові (вул. Черняховського, 74) з 19-ї години стартує проект «Арт-мозаїка»

Організатори: Центр концертних та фестивальних програм та Вінницька міська централізована бібліотечна система. Партнери: мережі магазинів «Я господиня», торгові марки «Рудь» та «Ласунка», міжнародна мережа ресторанів «Grill pub», мережа аптек «Конекс».

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує