В шаховому турнірі розіграють півмільйони гривень

11.06.2019

В шаховому турнірі «1st Vinnytsia International Golden Youth Cup» розіграють рекордні півмільйони гривень.

Ти маєш це побачити на власні очі! У період з 3 по 7 липня 2019 року у Вінниці пройде наймасштабніший шаховий турнір для дітей «1st Vinnytsia International Golden Youth Cup».

І справа навіть не в тому, що місцем для гри стане Льодова арена торгівельно-розважального центру «Мегамолл», яка може вмістити 1000 осіб, із трибуною для глядачів місткістю 550 осіб, сучасними системами вентиляції, кондиціонування та протипожежної безпеки, десятками брендових магазинів, затишних кафе, численних розваг для дітей, а ще й у фантастичному призовому фонді. Дітлахи зможуть посперечатися, хто кращий у 5-ти категоріях, до 6,8,10,12 та 14 років відповідно.

Кожна категорія передбачає призи. Серед них не тільки вражаючі грошові суми, а й приємні шахові сюрпризи – годинники, книги, міксовані набори провідної компанії із виробництва шахового оснащення Європейської якості «Chess Evolution».

Змагання буде внесено до Книги рекордів України! Гарантований призовий фонд складає 500 тисяч гривень. Передбачено 210 призових місць.

Турнір організовує Вінницька обласна федерація шахів на чолі із новообраним Президентом, міжнародним гросмейстером Аркадієм Найдічем. І вже всім зрозуміло, що він пише перші сторінки новітньої історії розвитку дитячих шахів в Україні.

За словами організаторів, «1st Vinnytsia International Golden Youth Cup» стане революцією для інтелектуальної гри країни. Такого колосального поєднання прагнень до вдосконалення шахової майстерності дітей поряд із фантастичними умовами гри та нечуваним й небаченим донині фінансовим забезпеченням на теренах України не було за всі часи її незалежності, а то й ніколи!

Довідка

Офіційний сайт Вінницької обласної федерації шахів, де можна зареєструватися на змагання: сhessvin.org.ua

Сторінка турніру «Золота молодь»: http://goldenyouthcup.com

Анкета для реєстрації учасника знаходиться за посиланням:

https://goo.gl/forms/lYA9TOmmxx51bLRV2

 

Прес-служба Вінницької обласної федерації шахів.

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує

До Вінниці їде Ляпіс