У Вінниці пройде фестиваль для багатодітних родин

15.06.2019

Багатодітним сім’ям Вінниці пропонують взяти участь у фестивалі творчості “Нехай завжди квітує дерево родинне”.

До участі у фестивалі запрошуються діти з багатодітних родин Вінницької міської об’єднаної територіальної громади: дошкільнята, діти молодшого шкільного віку та підлітки.

Організаторам заходу подаються роботи, виконані дітьми у співпраці з батьками. Подані роботи мають відтворювати родовід (родинне дерево), відображаючи перше, друге, третє,четверте покоління  з невеличкими фото (за наявності) батьків, братів, сестер, бабусь, дідусів, із вказівкою імен, по батькові, прізвищ, професій, року народження.

Роботи виконуються у будь-яких техніках (живопис, графіка, аплікація тощо) на стандартних аркушах А-2, А-3. Творчі роботи повинні відповідати темі конкурсу, мають бути художньо завершені та естетично оформлені. Не будуть прийматися роботи, які не відповідають тематиці заходу.

Кожна робота повинна додатково супроводжуватися анкетою (додається) з короткою історією про родину та авторів творчого виробу. Разом з поданими на Фестиваль роботами і анкетою, претенденти подають до відділу організаційної роботи Департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї.

Термін прийому робіт – до 27 червня 2019 року.

За підсумками проведення заходу, у п’ятницю 5 липня о 12:00 год. учасників фестивалю з нагоди Дня родини  у приміщенні актової зали Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  м. Вінниці, за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 50  відбудеться ігрова програма та нагородження, а після того в кінотеатрі “Родина” – перегляд фільму.

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує