У вінниці встановлять шаховий рекорд

02.07.2019

У Вінниці в середу, 3 липня,  розпочнеться перший Міжнародний дитячий кубок з шахів (“1 Vinnytsia International Golden Youth Cup”). Під час змагань планують встановити рекорд щодо найбільшої кількості гравців у шаховому турнірі. Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

На масштабний захід вже зареєструвались 588 учасників з дев’яти  країн (Україна, Білорусія, Молдова, Польща, Естонія, Португалія, Ізраїль, Швейцарія, Швеція). Приблизно сотня із них – іноземці. Великими делегаціями будуть представлені Ізраїль, Молдова, Білорусь.

Офіційне урочисте відкриття Міжнародного дитячого кубку з шахів відбудеться 3 липня о 14:00 у ТРЦ “Мегамолл”.

Президент Вінницької обласної федерації шахів, міжнародний гросмейстер з шахів Аркадій Найдіч розповів, що ідея організувати наймасштабніший дитячий турнір з шахів з’явилась майже пів року тому.

До Вінниці вже запрошені представники Книги рекордів України. Вони фіксуватимуть національне досягнення за найбільшою кількістю гравців у шаховому турнірі. Кожен юний шахіст отримає диплом із написом, що він долучився до встановлення рекорду.

Переможців визначатимуть у п’яти категоріях: до 6, 8, 10, 12 і 14 років. Гарантований призовий фонд сягне рекордної для дитячих змагань в Україні висоти – понад 500 тисяч гривень. Передбачено 210 призових місць. Призери отримають не тільки гроші, а й приємні шахові сюрпризи – годинники, книги, міксовані набори провідної компанії із виробництва шахового оснащення Європейської якості “Chess Evolution”.

Поділитись fb twitter gplus
tags

Редакція рекомендує