Вінницькі служки панів проти «Слуги народу»

04.07.2019
Вінницькі служки панів проти «Слуги народу»

Наслідування переможця- істинна ознака програшу

Із розвитком передвиборної кампанії в Україні все помітнішою стає головна тенденція виборів – на них буде лише один вже відомий переможець – це партія «Слуга народу», а поруч стоятимуть якісь дивні трюкачі, які намагаються її наслідувати, невміло копіювати і мімікрувати. Партія Володимира Зеленського локомотивом чимдуж мчить до перемоги – і до неї намагаються «причепитися» якісь вагони з політичним непотребом з минулого, намагаючись замаскувати себе під щось потрібне країні і народу. Але, далі так не піде ! 

Володимир Зеленський – це ж не лише  кандидат «проти всіх». Це феномен – народний феномен, коли люди свідомо скинули стару систему на користь нової. Це був не політичний вибір – а моральний, осмислений і абсолютно твердий вибір на користь не дрібних змін, а побудови з нуля нової держави. І в новій державі, де кожен громадянин матиме значення, точно немає місця будь-якого роду «досвідченим Господарникам»-політичним шулерам, яким чверті століття не вистачило, щоб, засідаючи в Раді і Кабміні, побудувати успішну  країну з функціональною  економікою, правосуддям, сильною армією , чесною поліцією і т.д. Можна з упевненістю сказати:  25 років для цього більше, ніж достатньо, якби політичний«мотлох» служив народу, а не своїй кишені. Час злодійства і брехні минув. Досить!

Далі займатися державним будівництвом і управлінням будуть політики нового покоління /штибу – люди з народу і для народу. Рада нарешті почує думку простих українців. Усіх інших просимо добровільно прийняти це,  встати й піти геть, а не займатися саботажем, брудними махінаціями та політичним фарсом.

«Слуга народу» – це більше, ніж партія. За цими двома словами ховається справжня ідеологія нової політики. Тому що немає більшої честі за довіру народу і немає вищої служби, ніж служіння народу.

Однак на виборах в черговий раз з’являються охочі нажитися, за звичкою «нагріти руки». Ще вчора стара влада, шахраювато озираючись і тягнучи з народної кишені, імітувала реформи, імітувала ремонт доріг і збільшення достатку простих людей. Єдине, що не імітували ці злодійкуваті мародери – самозбагачення, навіть із військового бюджету  країни, яка веде війну. При цьому їм вистачало нахабства щиро дивуватися – чому народ їх так люто ненавидить?

Ось і сьогодні махінатори від старої влади вирішили використовувати свій старий фокус. Вони імітують ідею нової політичної сили – «слуга народу».  То вигадують «оригінальне» гасло: «Слуга народу та Батьківщини». Якого ще цинізму можна очікувати від цих лже-політиків. Що вони можуть, окрім масової маніпуляції? Їм немає місця в парламенті. І не треба витрачати час на їхні вййй програми, платформи та агітацію – нічого не робили і нічого робити не збираються. У них немає мети змінити країну, вони не служать народу, вони – служки олігархів і тому займаються такими брудними маніпуляціями.

Ні, так далі не піде! Трюкацтво попросимо залишити за стінами майбутньої Ради. Там лакеям, котрі працюють на двох панів, не місце. У Вінниці партія «Слуга народу» одна. Перемога народного президента Зеленського приведе до Ради по-справжньому народний представницький парламент, де немає місця для таємних домовленостей та торгівлі совістю.

По Вінницькому виборчому округу №12 Анатолій ДРАБОВСЬКИЙ – справжній і єдиний кандидат від партії «Слуга народу». Це кандидат-переможець, це вибір на користь розвитку країни, вибір кожного, хто готовий працювати чесно, служити по совісті, бути відданим Україні.

Анатолій ДРАБОВСЬКИЙ відомий тим, що не заплямував свою честь і гідність. Він давно зблизив Україну з ЄС. Від його наполегливих маленьких кроків суспільної користі більше, ніж від усіх показових «стрибків на місці” колишньої влади.

Це наш кандидат від народу. А народ переможе і це вже неминуче.

https://zeopark.com

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

«Шлях» з України за $3000. Підприємливі ділки розбудували схему для бажаючих виїхати за кордон
Люди

«Шлях» з України за $3000. Підприємливі ділки розбудували схему для бажаючих виїхати за кордон

Сьогодні, 16:58

Поліцейські затримали п’ятьох вінничан, які організували схему з незаконного переправлення ухилянтів через державний кордон України. Ділки виготовляли для цього підроблені ….

Трагедія у Вінницькій області: рятувальники витягли з водойми тіло жінки
Люди

Трагедія у Вінницькій області: рятувальники витягли з водойми тіло жінки

Сьогодні, 14:58

У селі Розкопане Погребищенської громади потонула 76-річна пенсіонерка. Її тіло 22 березня витягли рятувальники. Про це повідомляє Головне управління ДСНС ….

Фахівці назвали причину загибелі 45-річної жінки та її сина на Вінниччині
Люди

Фахівці назвали причину загибелі 45-річної жінки та її сина на Вінниччині

Сьогодні, 14:12

У селі Селище Гніванської громади мати з дітьми отруїлися чадним газом. 45-річна жінка та її 14-річний син загинули, 16-річну доньку ….

«Вінницькі скіфи» знищили російський танк разом з екіпажем (відео)
Новини

«Вінницькі скіфи» знищили російський танк разом з екіпажем (відео)

Сьогодні, 11:17

«Вінницькі скіфи» продовжують успішно ліквідовувати російських загарбників разом з військовою технікою. Цього разу бійці знищили ворожий танк разом з екіпажем. Про ….