Бед-трип ґвалтівника

05.07.2019
Бед-трип ґвалтівника
Фото:

Я сумнівалась, яку обрати тему для наступної статті, адже їх багато, і я інколи пишу, але публікую по мірі готовності, коли є про що говорити, але події які відбулись 19 червня, ніби пулею розмазалимої мізки по полю, але вже байдуже, адже в труні опинилась 11-річна, ні в чому не винна, Даша Лук’яненко.

Саме в цей день тіло дівчинки знайшли у вигрібній ямі, але деталі ви і самі знаєте, я не про те. Я про відповідальність.

Чому наша держава чекає на останню краплю в скоєнні аналогічного випадку сексуального насильства над дітьми? У той час, як влада живе виборами і гречкою, кожного дня від хворих покидьків потерпають діти і ніхто від цього не застрахований.

Наразі, в педофілів, відбувших покарання – все добре, адже яйця та хвороблива голова на місцях, перед очима мерехтять вогні – в спектрі яких видніються безневинні незахищені діти.

На благо,27 травня на сайті Верховної Ради була оприлюднена петиція щодо посилення покарання за сексуальне насильство над дітьми, з свого боку я вважала за необхідне підписати, аби зібрати необхідну кількість голосів для розгляду. Як на мене,залишитись байдужим, наче дезертиртирство.

У самому тексті петиції міститься три основних новації:

  1. запровадження єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини щодо дітей, в даному реєстрі будуть доступні фотографії і персональні дані засуджених за злочини сексуального характеру проти дітей. Отримати ці дані зможуть на запит, наприклад, керівники шкіл та дошкільних установ.
  2. посилення відповідальності за такі злочини, тобто перебування в ізоляції від потенційних жертв;
  3. хімічна кастрація злочинців, пропонується, щоб за рішенням суду засудженому вводити препарат, що пригнічує лібідо і діє протягом певного часу.

На щастя, петиція набрала необхідну кількість голосів, тому буде розглянута Верховною Радою.

Але цього замало, навіть якщо прийняти цей закон, маючи при цьому недореформовані поліцію і суди, то розмір хабарів за уникнення покарань значно зросте.

Я пишу чесно, називаючи речі своїми справжніми іменами, тому з точки зору моралі подібне правове регулюваннябуло б справедливим, якби зробили більш суворим покарання, адже хто такі педофіли і які мадагаскарські таргани в них голові?

Пуля вже влучила мені в мізки, але снайпер лише затримав подих, це не останній випадок. Лише із початку 2019 року в Україні вбито понад 50 дітей, цю статистику наводить Національна поліція. Якщо дивитись на іншу сторону медалі, то що робить поліція, аби попередити такі злочини?

Передусім, проведення профілактичних бесід, цим самим формування безпекових навичок у дитини, кожними батьками, вчителями, вихователями. З самого малечку дитина повинна розуміти, що не варто довіряти незнайомцям.

Трагедія, яка сталася з 11-річною дівчинкою має слугувати приводом вкотре поспілкуватися зі своєю дитиною про елементарні правила безпеки, звісно, ніхто не в змозі передбачити коли саме настане та сама загроза дитині, але «попереджений – значить озброєний».

Вчинений злочин має бути пропорційний ступеню вини, тому найменша відповідальність за вчинений злочин має бути, в кращому випадку, довічне ув’язнення із хімічною кастрацією –по життєво, в гіршому- фізична кастрація, але, на жаль, нічого відрізати нікому не будуть.

Суд має встановити форми нагляду в залежності від характеристики засудженої особи та тяжкості вчиненого нею злочину:

  1. електронний браслет, який особа має носити і заборона наближатися до місць, в яких потенційно можуть перебувати діти;
  2. якщо злочин здійснено в стані алкогольного сп’яніння, то застосувати заборону вживати алкоголь.

Такі правила встановлені в Данії, Німеччині, Бельгії, Італії, Польщі, Естонії та деяких інших державах і як на мене, вони мають слугувати прикладом  і для нашого законодавства.

Людям у всіх кутках земної кулі, життя здається надто складним. Більшість з нас відчуває тривогу перед нібито масштабними проблемами, але якби кожен прожив цю трагедію на собі – він не зміг би дивитися на ці речі як раніше.

Для мене важлива участь. Вже якщо вписуватися в щось, так робити це круто, не бути дезертиром. Якщо ця стаття розігріла Вашу свідомість – я на правильному шляху.

Поділитись fb twitter gplus
tags

Всі статті автора