Юрій Македон – виконує обіцянки, які дав народу

15.07.2019
Юрій Македон – виконує обіцянки, які дав народу

Кандидат у народні депутати по 16 виборчому округу Юрій Македон не новачок у політиці. Він добре знає як бути народним депутатом України.

Македон пройшов до Верховної Ради в листопаді 2014 року за одномандатним виборчим округом №16 (Вінницька область). Він входить до комітету Верховної ради України з питань правової політики і правосуддя.

За час своєї роботи у парламенті Юрій Македон виконав усі обіцянки, які дав своїм виборцям. Як і обіцяв, підтримав законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Також нардеп віддав свій голос за відставку Шокіна з посади генерального прокурора та призначення Юрія Луценка. При цьому Македон утримався від голосування за законопроект, який дозволив би Луценку очолити ГПУ, не маючи профільної освіти.

До політичної діяльність Юрій Македон працював у СБУ, дослужився до звання підполковника. У 2009 році за власним бажанням звільнився з органів СБУ, отримав свідоцтво адвоката та почав активну громадсько-політичну роботу.

Коли я прийшов до Служби, мене направили до відділу по боротьбі з економічними злочинами. Перша справа стосувалась закупівлі при губернаторі Вікторі Коцемирі мамографів і рентгенографів за ціною в 2-3 рази вище реальної і навіть неукомплектованими. Тоді ніхто не думав, що нам дадуть завершити розслідування. Але справу довели до суду. Вирок начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації вступив в силу. Посадовця визнано виним, – так згадує у інтерв’ю свої дні в СБУ Юрій Македон.

Боротьба з корупцією і до сьогодні є його основною метою, як народного депутата. Людина з великими амбіціями та бажанням змінити країну на краще. Також, Юрій Македон відомий своєю благодійною діяльністю.

Створив благодійний фонд «Спільна справа». За цільовими програмами зміг додатково направити в 16-й округ більше 20 мільйонів гривень. За ці гроші встановлювали пластикові вікна, ремонтували котельні, закуповували парти та техніку. Кращим студентам і учням у всіх населених пунктах свого округу Юрій Македон особисто платить стипендії.

За майже п’ять років свого депутатства Юрій Македон довів виборцям, що не збирається їх підводити, а буде діяти лише в інтересах народу. Його мета – змінити країну на краще та очистити владу від корупціонерів.

 

 

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Під час обстрілу на війні загинув 21-річний Олександр Звізда
Люди

Під час обстрілу на війні загинув 21-річний Олександр Звізда

Сьогодні, 16:14

Поблизу села Терни Донецької області 27 листопада, внаслідок обстрілу, загинув військовий Олександр Звізда з Вінниччини. Боєць родом з села Сміла ….

Митрополит УПЦ МП, якому оголосили підозру, очікує на операцію та просить молитви
Новини

Митрополит УПЦ МП, якому оголосили підозру, очікує на операцію та просить молитви

Сьогодні, 14:27

29 листопада у Іонафана запланована операція. Митрополит УПЦ МП Тульчинський та Брацлавський Іонафан, у якого проводили обшуки і якому СБУ ….

У Ладижині надзвичайна ситуація після обстрілу ТЕС. Пацієнтів транспортують у Гайсин
Важливе

У Ладижині надзвичайна ситуація після обстрілу ТЕС. Пацієнтів транспортують у Гайсин

Сьогодні, 13:43

У місті Ладижин на Вінниччині оголосили надзвичайну ситуацію через проблеми з опаленням після російських обстрілів по теплоелектростанції. Пацієнтів з міської лікарні ….

На Вінниччині пенсіонер на «Renault» наїхав на 10-річну дитину
Люди

На Вінниччині пенсіонер на «Renault» наїхав на 10-річну дитину

Сьогодні, 13:16

Увечері 28 листопада у Немирові водій Renault Kengoo наїхав на 10-річну дівчинку, дитина з травмами потрапила в лікарню. Про це 29 ….