Акули Права

Акули Права

Корисна інформація по нерухомості та юриспруденції

Штучне переривання вагітності: жити за законом чи по совісті?

21.08.2019

В Україні до юристів все частіше звертаються з питаннями приватного, можна сказати, навіть інтимного характеру. Одним з таких делікатних питань є звернення з приводу процедури проведення переривання вагітності.

Сьогодні на вирішення питань аборту впливає не тільки медична необхідність, а також й інші аспекти життя, в тому числі тиск родичів, чоловіків, а також вплив обставин. Проблеми на роботі, в сім’ї, фінансова скрута і на додаток ще й небажана вагітність.

Можливо краще зробити аборт? А це взагалі законно? Саме такі думки виникали в жінок, перед тим як вони приймали рішення щодо штучного переривання вагітності. І таких жінок, за даними Центру медичної статистики МОЗ в 2018 році було 46552, з яких 387 – неповнолітні.

Поділитись fb twitter gplus
tags
На парламентських виборах буде 2 бюлетеня

На парламентських виборах буде 2 бюлетеня

06.07.2019

Один для голосування у загальнодержавному окрузі і другий для голосування в одномандатному окрузі. Що це означає⁉️ У бюлетенi для голосування ….

Кожен п’ятий буханець хліба ми віддаємо державі?

Кожен п’ятий буханець хліба ми віддаємо державі?

06.09.2019

Ви знали, що кожен п’ятий буханець хліба, кожне п’яте яйце, кожну п’яту палицю ковбаси ми віддаємо державі? Ті, хто отримують ….

Рада прийняла закон про викривачів корупції

Рада прийняла закон про викривачів корупції

18.10.2019

💰Верховна Рада підтримала в цілому законопроект №1010 про викривачів топ-корупціонерів. 💰Закон передбачає фінансування забезпечення прав та гарантій безпеки викривачів та ….

За свідомий шлюб

За свідомий шлюб

04.07.2019

У Фінляндії набула чинності заборона на шлюби між підлітками віком до 18 років. Цей захід покликаний захистити інтереси дітей. Донині ….