Акули Права

Акули Права

Корисна інформація по нерухомості та юриспруденції

Штучне переривання вагітності: жити за законом чи по совісті?

21.08.2019

В Україні до юристів все частіше звертаються з питаннями приватного, можна сказати, навіть інтимного характеру. Одним з таких делікатних питань є звернення з приводу процедури проведення переривання вагітності.

Сьогодні на вирішення питань аборту впливає не тільки медична необхідність, а також й інші аспекти життя, в тому числі тиск родичів, чоловіків, а також вплив обставин. Проблеми на роботі, в сім’ї, фінансова скрута і на додаток ще й небажана вагітність.

Можливо краще зробити аборт? А це взагалі законно? Саме такі думки виникали в жінок, перед тим як вони приймали рішення щодо штучного переривання вагітності. І таких жінок, за даними Центру медичної статистики МОЗ в 2018 році було 46552, з яких 387 – неповнолітні.

Поділитись fb twitter gplus
tags
Допомога по вагітності та пологах зросла на 25,6%

Допомога по вагітності та пологах зросла на 25,6%

20.06.2019

Розмір середньоденної допомоги по вагітності та пологах, що фінансується Фондом соціального страхування України, у січні-квітні 2019 року зріс на 25,6% ….

За свідомий шлюб

За свідомий шлюб

04.07.2019

У Фінляндії набула чинності заборона на шлюби між підлітками віком до 18 років. Цей захід покликаний захистити інтереси дітей. Донині ….

Рада прийняла закон про викривачів корупції

Рада прийняла закон про викривачів корупції

18.10.2019

💰Верховна Рада підтримала в цілому законопроект №1010 про викривачів топ-корупціонерів. 💰Закон передбачає фінансування забезпечення прав та гарантій безпеки викривачів та ….

Адвокатам дозволять матюкатися в Facebook

Адвокатам дозволять матюкатися в Facebook

11.06.2019

Щоб адвокати почували себе більш незалежно, автори законопроекту №10299 пропонують змінити кілька статей закону про адвокатуру щодо правил адвокатської етики. ….