Хто вони вінницькі туристи?

23.08.2019
Хто вони вінницькі туристи?

У Вінниці провели маркетингове дослідження туристичної привабливості міста. Про це повідомляє сайт міської ради. На замовлення Вінницької міської ради в липні цього року соціологічною агенцією «Fama» у Вінниці вперше проведено дослідження туристичної привабливості міста. У межах дослідження здійснювалося опитування відвідувачів міста методом «face to face». Опитано 400 респондентів віком від 18 років. Допустима похибка вибірки не перевищує 4,9%. У дослідженні також використані цьогорічні дані всеукраїнського опитування агенції «Fama» на тему характеристики Вінниці респондентами.

За словами вінницького міського голови Сергія Моргунова, «таке дослідження проводиться для Вінниці вперше, і отримані результати є надзвичайно цінними для нас, зокрема для розробки Стратегії розвитку туризму Вінниці. Нас першочергово цікавив профіль відвідувача, адже важливо розуміти, хто вже є нашим гостем, яка мета візиту, скільки гості витрачають грошей у Вінниці, а також як оцінюють наше місто туристи. Ця робота дала відповіді на всі ключові запитання, і ми маємо зараз спільно з індустрією гостинності проаналізувати шляхи вдосконалення цих показників».
Згідно з проведеним аналізом, найбільше Вінницю відвідують люди у віці 21 30 р. (30,4%) та 31-40 р. (27,5%) з середньомісячним доходом до 6 тисяч гривень на особу (41,2%). В середньому за добу кожен з них залишає у місті близько 1000 гривень. Переважно це мешканці сусідніх областей України, які приїжджають у місто для відпочинку та розваг (61,6%), беручи з собою одного компаньйона. Відсоток тих, хто мешкає в Києві та Київській області – 22,2%. Щодо закордонних гостей (8,2%), то Вінниця користується популярністю у громадян Білорусі, Грузії, Республіки Польща, РФ та США.
Дослідження тривалості перебування показало, що Вінниця впевнено долає стереотип «міста на один день», адже 67,8% опитаних проводить у Вінниці понад 24 години.  За п’ятибальною шкалою учасники опитувань у середньому ставлять Вінниці тверду «четвірку». Серед атрибутів міста найвище оцінюють його архітектурний ансамбль, безпеку, чистоту, якість повітря та низький рівень шуму. 95% опитаних має намір рекомендувати своїм рідним та близьким відвідати Вінницю.
У ході проведення аналізу також виокремлено найпопулярніші тези, які турист використовує, характеризуючи Вінницю. Це гарне, приємне, затишне, спокійне та малогабаритне місто, з тихенькими атмосферними вуличками, що має свій дух та «стає європейським». Опираючись на результати цього проекту, міська рада, експерти української туристичної сфери та профільні фокус-групи будуть працювати над створенням, а згодом і впровадженням туристичної стратегії міста до 2030 року.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

У Вінниці не курсуватимуть деякі тролейбуси
Важливе

У Вінниці не курсуватимуть деякі тролейбуси

Вчора, 22:07

У Вінниці тимчасово не функціонуватимуть тролейбусні маршрути №12, 13, 14. Про це повідомили у Вінницькій міській раді. «З 8:30 до 15:30 на ….

Застрелив собаку з мисливської рушниці. Інцидент на Вінниччині
Новини

Застрелив собаку з мисливської рушниці. Інцидент на Вінниччині

Вчора, 14:58

На Вінниччині правоохоронці затримали чоловіка, який застрелив собаку. Тепер йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі до 3 років. Про ….

Пішов на фронт із братом. У боях за Україну загинув 28-річний захисник з Вінниччини
Люди

Пішов на фронт із братом. У боях за Україну загинув 28-річний захисник з Вінниччини

Вчора, 14:13

На війні з російськими окупантами продовжують гинути українські військові. Цього разу війна забрала життя 28-річного Дениса Поліщука. Він пішов на фронт із рідним ….

Вінницькі поліцейські опублікували фото чоловіка, який може бути причетним до злочину
Люди

Вінницькі поліцейські опублікували фото чоловіка, який може бути причетним до злочину

11.08.2022

Вінницькі поліцейські просять допомогти встановити особу чоловіка, якого підозрюють у вчиненні правопорушення у Вінниці. Людей просять долучитися до пошуків. На офіційній ….

Останні новини

Більше новин