Хто вони вінницькі туристи?

23.08.2019
Хто вони вінницькі туристи?

У Вінниці провели маркетингове дослідження туристичної привабливості міста. Про це повідомляє сайт міської ради. На замовлення Вінницької міської ради в липні цього року соціологічною агенцією «Fama» у Вінниці вперше проведено дослідження туристичної привабливості міста. У межах дослідження здійснювалося опитування відвідувачів міста методом «face to face». Опитано 400 респондентів віком від 18 років. Допустима похибка вибірки не перевищує 4,9%. У дослідженні також використані цьогорічні дані всеукраїнського опитування агенції «Fama» на тему характеристики Вінниці респондентами.

За словами вінницького міського голови Сергія Моргунова, «таке дослідження проводиться для Вінниці вперше, і отримані результати є надзвичайно цінними для нас, зокрема для розробки Стратегії розвитку туризму Вінниці. Нас першочергово цікавив профіль відвідувача, адже важливо розуміти, хто вже є нашим гостем, яка мета візиту, скільки гості витрачають грошей у Вінниці, а також як оцінюють наше місто туристи. Ця робота дала відповіді на всі ключові запитання, і ми маємо зараз спільно з індустрією гостинності проаналізувати шляхи вдосконалення цих показників».
Згідно з проведеним аналізом, найбільше Вінницю відвідують люди у віці 21 30 р. (30,4%) та 31-40 р. (27,5%) з середньомісячним доходом до 6 тисяч гривень на особу (41,2%). В середньому за добу кожен з них залишає у місті близько 1000 гривень. Переважно це мешканці сусідніх областей України, які приїжджають у місто для відпочинку та розваг (61,6%), беручи з собою одного компаньйона. Відсоток тих, хто мешкає в Києві та Київській області – 22,2%. Щодо закордонних гостей (8,2%), то Вінниця користується популярністю у громадян Білорусі, Грузії, Республіки Польща, РФ та США.
Дослідження тривалості перебування показало, що Вінниця впевнено долає стереотип «міста на один день», адже 67,8% опитаних проводить у Вінниці понад 24 години.  За п’ятибальною шкалою учасники опитувань у середньому ставлять Вінниці тверду «четвірку». Серед атрибутів міста найвище оцінюють його архітектурний ансамбль, безпеку, чистоту, якість повітря та низький рівень шуму. 95% опитаних має намір рекомендувати своїм рідним та близьким відвідати Вінницю.
У ході проведення аналізу також виокремлено найпопулярніші тези, які турист використовує, характеризуючи Вінницю. Це гарне, приємне, затишне, спокійне та малогабаритне місто, з тихенькими атмосферними вуличками, що має свій дух та «стає європейським». Опираючись на результати цього проекту, міська рада, експерти української туристичної сфери та профільні фокус-групи будуть працювати над створенням, а згодом і впровадженням туристичної стратегії міста до 2030 року.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Двоє вінницьких хірургів отримали Національну премію імені Бориса Патона
Люди

Двоє вінницьких хірургів отримали Національну премію імені Бориса Патона

Вчора, 18:23

Двоє військових медиків з Вінниччини стали лауреатами Національної премії України імені Бориса Патона. Про це йдеться на Facebook-сторінці очільника Вінницької ….

Бійка під час похорону загиблого військового: священника УПЦ МП судитимуть
Люди

Бійка під час похорону загиблого військового: священника УПЦ МП судитимуть

Вчора, 16:14

Поліцейські скерували до суду справу щодо священника УПЦ МП з Вінниччини, який в липні під час жалобного мітингу за загиблим захисником ….

У Вінниці затримали поліцейського, який стріляв по людях. Що відомо
Важливе

У Вінниці затримали поліцейського, який стріляв по людях. Що відомо

Вчора, 15:46

Поліцейський у Вінниці відкрив вогонь по людях після того, як ті запропонували йому та його колезі допомогу. Про це повідомляє прокуратура Вінницької ….

Трагедія на залізниці: у Жмеринському районі чоловік загинув під колесами потягу
Важливе

Трагедія на залізниці: у Жмеринському районі чоловік загинув під колесами потягу

Вчора, 15:15

У Жмеринському районі під колеса поїзда потрапив чоловік. Уникнути трагедії не вдалося. Причини та обставини події з’ясовують слідчі. Як розповіли у поліції Вінниччини, ….