Зниження податку на землю вінничанам не чекати (Відео)

28.08.2019
Зниження податку на землю вінничанам не чекати (Відео)

Комісія Вінницької міської ради вкотре не підтримала проект рішення щодо зменшення податку на землю в десять разів. Депутати, що входять до складу постійної комісії з питань промисловості, підприємства, транспорту, зв’язку та сфери послуг більшістю утримались від підтримки зменшення цього податку. Лише двоє з шести присутніх хотіли внести проект рішення на прийдешню сесію.

 

Депутати Вінницької міської ради, що входять до складу постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг в більшості утримались від підтримки зменшення земельного податку. Лише двоє з шести присутніх підтримали внесення проекту рішення на прийдешню сесію.

Publiée par VLASNO.info sur Mardi 27 août 2019

Внаслідок недовгої дискусії підтримали запропонований громадськістю проект рішення лише депутатка Людмила Ваколюк та депутат Володимир Базелюк. Голова комісії Андрій Очеретний та інші члени комісії, що були присутні (а саме: Роман Андрійчук, Денис Мазуренко та Василь Тарликовський) утримались.

Депутат міської ради Ганна Давиденко на своїй сторінці у Фесбук виклала гнівний пост на цю тему:

” Земельний податок: сухий залишок за сьогодні. Три комісії.
20 депутатів. «ЗА» зниження земельного податку – п`ять.
15 депутатів – утримались, бо… «не розібралися».

Добре, що всі утримані розібралися в усіх інших питаннях порядку денного. Бо на розгляд 1 питання витрачають по 1 хвилині.

Так само гарно всі розібралися в питанні підвищення земельного податку в 10 разів рік тому”

Нагадаємо, що на минулій сесії міська рада підняла податок на землю для фізичних осіб відразу в 10 разів. З’ясувалось, що серед тих, хто підпадає під цей податок, є 13 тисяч домогосподарств міста. Пільги мають лише люди з інвалідністю першої та другої групи, учасники АТО, пенсіонери за віком та багатодітні сім’ї. Втім, відповідно чинного Податкового кодексу, пільги розповсюджуються лише на 10 соток землі для будівництва, 12 соток для садівництва та 2 гектарів для землі сільськогосподарського призначення. Відтак, низка громадських організацій подала проект рішення з метою зменшення податку в 10 разів. Раніше представники Податкової служби України у місті Вінниця повідомили, що такі дії щорічно збільшуватимуть бюджет міста на 10 мільйонів гривень.

 

Джерело: vlasno.info

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»
Люди

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»

Сьогодні, 19:22

Владислав і Марина — пара військових вмедиків. І сьогодні, 24 червня, молодята стали на весільний рушник. Розписувались молодята у Вінниці на теплоході. Обоє — ….

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток
Важливе

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток

Сьогодні, 13:56

Робочих рук не вистачає У Вінницькому будівельному коледжі (просп. Коцюбинського) бракує людей для плетіння маскувальних сіток. Також потрібні матеріали – простині, ….

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі
Новини

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі

Сьогодні, 13:23

Поліцейські повідомили про підозру групі зловмисників, які побили та погрожували фізичною розправою фермеру. Як повідомляють у відділі комунікацій поліції Вінницької ….

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини
Люди

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини

Сьогодні, 12:25

На жаль, Вінниччина знову оплакуватиме свого Героя. 21 червня у важких боях під Авдіївкою окупант забрав життя Анатолія Княжчука. Воїн родом із села Жабокрич Крижопільської ….