Міська рада відповіла на петицію щодо очисних споруд на Сабарові

У Вінниці міська рада відповіла на петицію щодо очисних споруд на Сабарові.
З даною петицією до міської ради звертались для того щоб припинити сморід від стоків в мікрорайонах Сабарів, Поділля, Свердловський масив. На цю петицію була дана відповідь.
З приводу усунення неприємних запахів міських каналізаційних очисних споруд повідомляємо, що підприємством «Вінницяоблводоканал» постійно проводиться ремонт очисних споруд каналізації з відновленням окремих споруд та використанням сучасних матеріалів та реагентів. На разі застарілі споруди та обладнання ОСК потребують повномасштабної реконструкції і модернізації, яка дала б можливість покращити якість очищення стічних вод, ліквідувати запахи та зменшити екологічне навантаження на навколишнє середовище.
Повний комплекс заходів по реконструкції очисних споруд каналізації м. Вінниці потребує великих фінансових затрат. За попередніми розрахунками вартість реконструкції очисних складатиме понад 15,0 млн. євро і буде виконуватися в три етапи (три черги).
В 2018 році в рамках реалізації державної програми «Соціального-економічного розвитку» розпочато роботи першої черги реконструкції каналізаційних очисних споруд при загальні проектній вартості І-ї черги 48 433 480,00 грн.
В 2018 році виконано роботи з реконструкції І-ї черги ОСК на загальну суму 30 000тис.грн., а саме:
1. на станції скиду стоків виконано: заміну вікон, дверей, виконано заміну криші, завершено роботи по заміні старих прогнивших решіток, де всі роботи по управлінню та чистці решіток виконувалися вручну, на решітки з нержавіючої сталі в кількості 3х шт. закритого типу, з автоматичним управлінням та самовидаленням сміттям крупної фракції; завершено утеплення;
2. встановлено шибери з нержавіючої сталі в кількості 6 одиниць;
3. виконано монтаж станцій зливу стоків;
4. завершено роботи по монтажу та наладці системи вентиляції на насосній станції;
5. виконано роботи по заміні насосного обладнання;
6. накрито канали прийому стоків;
7. розпочато ремонт приміщення насосної станції ;
8. встановлено станції зливу стоків закритого типу.
В 2019 році КП «Вінницяоблводоканал» звернувся до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо виділення залишку коштів на завершення І-го етапу реконструкції міських очисних споруд каналізації.
Станом на 22.08.2019р. роботи по реконструкції ОСК призупинено в зв’язку з відсутністю фінансування з держбюджету. В разі виділення коштів з державного бюджету, роботи по реконструкції ОСК будуть продовжуватися.

ЧИТАЙТЕ також

McDonald’s запускає новий ресторан у Вінниці: коли відкриття?
McDonald’s запускає новий ресторан у Вінниці. Заклад планують відкрити 30 березня на Хмельницькому шосе, 114-К. Про це йдеться в офіційній ….

Школярка з Гнівані образила пам’ять захисників: «Щоб ваші військові в гробу перевернулися»
Дівчина вже публічно вибачилися за свій вчинок. На Вінниччині у місті Гнівань розгорівся скандал навколо інциденту з місцевою школяркою. Дівчина ….

Задушив дружину, а тіло закопав у лісі – розправа у Тульчинському районі
На Вінниччині 42-річний чоловік вбив свою співмешканку, а потім ще пів року вдавав ніби вона пішла від нього. Тіло жінки ….

На одному з підприємств Вінниччини знайшли мертвого чоловіка
Поліція затримала 30-річного підозрюваного у вбивстві свого знайомого. Відомо, що між чоловіками сталася бійка. Тіло загиблого знайшов мешканець Ладижина на території ….