Троє вінничан увійшли до складу Кабміну

30.08.2019
Троє вінничан  увійшли до складу Кабміну

Через те, що Володимир Гройсман народився у Вінниці і був мером, представників колишньої влади називали «вінницькими». Хоча склад Кабміну, який було затверджено Радою 29 серпня, представлений іншою політсилою, умовно вінницьких у ньому достатньо. Проте народилися вони не в обласному центрі, а інших містах регіону.

Нагадаємо, що у минулому уряді, який було обрано за часів президента П. Порошенка, який колись обирався нардепом у Вінниці, окрім В. Гройсмана, вінничанином можна назвати І. Жданова. Міністр спорту народився у Вінниці.

Родом з області був віце-прем’єр В. Кістіон. Міністр соціальної політики А. Рева народився на Харківщини, хоча і працював багато років саме у Вінниці.

За президента В. Зеленського «вінничан» у владі теж достатньо. Почнемо з того, що про місце народження прем’єра Олексія Гончарука в офіційних джерелах чомусь не згадується. Його автобіографія починається з того, що він вчився у Городні Чернігівської області. Проте у ЗМІ безапеляційно вказують, що народився він саме у Жмеринці.

Ганна Новосад – новий міністр освіти і науки. В біографії 29-річної чиновниці вказується, що народилася вона у Ладижині, а закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка.

З Вінниччини і 34-річна Юлія Соколовська, новий міністр соціальної політики. Випускниця Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Облік і аудит», колишній радник міністра фінансів родом з Хмільнику.

Отже, якщо врахувати, що новий Кабмін складатиметься з 15 міністерств замість 19, які були в уряді Гройсмана, а до нового уряду увійшли 17 міністрів замість 25, які були у попередньому, то відсоток вінничан при виконавчій владі не зменшився.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Під час обстрілу на війні загинув 21-річний Олександр Звізда
Люди

Під час обстрілу на війні загинув 21-річний Олександр Звізда

Вчора, 16:14

Поблизу села Терни Донецької області 27 листопада, внаслідок обстрілу, загинув військовий Олександр Звізда з Вінниччини. Боєць родом з села Сміла ….

Митрополит УПЦ МП, якому оголосили підозру, очікує на операцію та просить молитви
Новини

Митрополит УПЦ МП, якому оголосили підозру, очікує на операцію та просить молитви

Вчора, 14:27

29 листопада у Іонафана запланована операція. Митрополит УПЦ МП Тульчинський та Брацлавський Іонафан, у якого проводили обшуки і якому СБУ ….

У Ладижині надзвичайна ситуація після обстрілу ТЕС. Пацієнтів транспортують у Гайсин
Важливе

У Ладижині надзвичайна ситуація після обстрілу ТЕС. Пацієнтів транспортують у Гайсин

Вчора, 13:43

У місті Ладижин на Вінниччині оголосили надзвичайну ситуацію через проблеми з опаленням після російських обстрілів по теплоелектростанції. Пацієнтів з міської лікарні ….

На Вінниччині пенсіонер на «Renault» наїхав на 10-річну дитину
Люди

На Вінниччині пенсіонер на «Renault» наїхав на 10-річну дитину

Вчора, 13:16

Увечері 28 листопада у Немирові водій Renault Kengoo наїхав на 10-річну дівчинку, дитина з травмами потрапила в лікарню. Про це 29 ….