Троє вінничан увійшли до складу Кабміну

30.08.2019
Троє вінничан  увійшли до складу Кабміну

Через те, що Володимир Гройсман народився у Вінниці і був мером, представників колишньої влади називали «вінницькими». Хоча склад Кабміну, який було затверджено Радою 29 серпня, представлений іншою політсилою, умовно вінницьких у ньому достатньо. Проте народилися вони не в обласному центрі, а інших містах регіону.

Нагадаємо, що у минулому уряді, який було обрано за часів президента П. Порошенка, який колись обирався нардепом у Вінниці, окрім В. Гройсмана, вінничанином можна назвати І. Жданова. Міністр спорту народився у Вінниці.

Родом з області був віце-прем’єр В. Кістіон. Міністр соціальної політики А. Рева народився на Харківщини, хоча і працював багато років саме у Вінниці.

За президента В. Зеленського «вінничан» у владі теж достатньо. Почнемо з того, що про місце народження прем’єра Олексія Гончарука в офіційних джерелах чомусь не згадується. Його автобіографія починається з того, що він вчився у Городні Чернігівської області. Проте у ЗМІ безапеляційно вказують, що народився він саме у Жмеринці.

Ганна Новосад – новий міністр освіти і науки. В біографії 29-річної чиновниці вказується, що народилася вона у Ладижині, а закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка.

З Вінниччини і 34-річна Юлія Соколовська, новий міністр соціальної політики. Випускниця Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Облік і аудит», колишній радник міністра фінансів родом з Хмільнику.

Отже, якщо врахувати, що новий Кабмін складатиметься з 15 міністерств замість 19, які були в уряді Гройсмана, а до нового уряду увійшли 17 міністрів замість 25, які були у попередньому, то відсоток вінничан при виконавчій владі не зменшився.

Поділитись fb tg gplus
tags

ЧИТАЙТЕ також

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»
Люди

Військові медики стали на весільний рушник: «Війна нас зміцнила ще більше»

Вчора, 19:22

Владислав і Марина — пара військових вмедиків. І сьогодні, 24 червня, молодята стали на весільний рушник. Розписувались молодята у Вінниці на теплоході. Обоє — ….

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток
Важливе

Потреба — є, людей — немає. У Вінниці бракує помічників для плетіння маскувальних сіток

Вчора, 13:56

Робочих рук не вистачає У Вінницькому будівельному коледжі (просп. Коцюбинського) бракує людей для плетіння маскувальних сіток. Також потрібні матеріали – простині, ….

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі
Новини

Оголосили підозру бандитам, які побили фермера у Жмеринському районі

Вчора, 13:23

Поліцейські повідомили про підозру групі зловмисників, які побили та погрожували фізичною розправою фермеру. Як повідомляють у відділі комунікацій поліції Вінницької ….

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини
Люди

На Донеччині загинув солдат Анатолій Княжчук з Вінниччини

Вчора, 12:25

На жаль, Вінниччина знову оплакуватиме свого Героя. 21 червня у важких боях під Авдіївкою окупант забрав життя Анатолія Княжчука. Воїн родом із села Жабокрич Крижопільської ….