У Вінниці відкрили унікальне відділення медичної допомоги

13.09.2019
У Вінниці відкрили унікальне відділення медичної допомоги

На базі Вінницької обласної дитячого лікарні відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги, яке відповідає міжнародним стандартам.

Тепер швидка допомога заїжджатиме прямо у приміщення медзакладу і доставлятиме пацієнта в оглядову з найменшим впливом зовнішніх факторів. Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, вартість реконструкції складає 16 мільйонів гривень. Виділили їх з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

«Реконструкція лікарні триває п’ять років. Прагнемо створити структуру, яка буде зручна для пацієнта. І організація відділення екстреної медичної допомоги одна зі складових. Тут надаватиметься вся невідкладна допомога в найкоротший термін. На території відділення розташовані чотири бокси, зала екстреної допомоги, хірургічна, чотири оглядових приміщень, чотири санвузли та туалети, пристосовані для дітей з інвалідністю. Також закупили сучасне обладнання», – сказав Сергій Моргунов.

Головний лікар Вінницької обласної дитячої лікарні Василь Паненко додав, що втілити цей масштабний проєкт вдалося завдяки синергії влади і громади.

І це лише перший крок у реструктуризації закладу, який має відповідати європейським стандартам.

«Лікарня має бути зручною для пацієнтів, адже наші клієнти – це діти. Усі вони потрапляють до закладу через приймальне відділення і завдання номер один полягало в тому, щоб створити підрозділ невідкладної допомоги, який працюватиме, як швейцарський годинник. Тобто в одному місці мало бути сконцентровано все необхідне для надання екстреної допомоги і для комфортних умов перебування пацієнтів», – відзначив Василь Паненко.

Він додав, що за останні 5 років вінницькі медики зуміли знизили показник смертності серед дитячого населення удвічі і останні три роки область утримує його на найнижчому рівні в Україні.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»
Важливе

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»

Вчора, 15:54

В угрупуванні «ЛНР» створили список літератури «екстремістського» змісту, які наказали вилучати з фондів шкільних бібліотек. Список «заборонених» творів складається з ….

На війні загинув Віталій Барчишен з Вінниччини
Люди

На війні загинув Віталій Барчишен з Вінниччини

Вчора, 15:13

Під час оборони України на Донеччині загинув житель Жмеринської громади Віталій Барчишен. Життя військового обірвалося 24 січня під час виконання ….

У Вінниці безкоштовно показуватимуть фільм «Крути 1918». Де та коли?
Новини

У Вінниці безкоштовно показуватимуть фільм «Крути 1918». Де та коли?

Вчора, 13:48

Вінничани та гості міста зможуть безкоштовно переглянути український історичний фільм-екшн «Крути 1918». Про це інформує Vежа з посиланням на голову вінницького осередку ….

Пішла гуляти та не повернулась: у Тульчині шукали 13-річну школярку
Люди

Пішла гуляти та не повернулась: у Тульчині шукали 13-річну школярку

Вчора, 13:16

У Тульчинському районі на Вінниччині 13-річна дівчинка втекла з дому, але поліціянти розшукали її. Історію цієї «втечі» розповіли правоохоронці. Близько 3 ….