Богдан заявив, що в Слузі народу є психічно хворі

18.09.2019
Богдан заявив, що в Слузі народу є психічно хворі

Складнощі у взаємодії Офісу президента України і фракції “Слуга народу” можуть виникати через “різні кола спілкування”.

Таку думку в інтерв’ю “ВВС News Україна”, опублікованому 16 вересня, висловив глава ОПУ Андрій Богдан.

На запитання “Як ви реагуєте на скарги представників “Слуги народу”, що ОПУ хоче зробити з них “ручних тваринок”?” Богдан відповів: “Там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства”.

“Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, у кожного з нас є фобії: і у вас, і в мене. Немає еталона психічно здорової людини. Хтось себе відчуває тваринкою – що ж ми можемо зробити. Питання цілей та ідеології. Вони сваряться, щось не розуміють, щось вимагають. Але поки вони йдуть разом до однієї цілі – ми всі одна команда. Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди – мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом”, – додав він.

Богдан вважає, що обурення у “Слузі народу” не зростатиме.

“Є 254 людини, більшість із яких прийшли не з твого кола спілкування. Абсолютна більшість. Треба розуміти джерела формування цих списків, звідки взялися ці люди. Частина людей прийшла реально із Facebook, як Ліза Богуцька. Частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний у цьому окрузі – ми йому дзвонили і питали: “Ідеш від нас? Завтра треба віднести документи”. Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш пресцентр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук, яких ми в житті ніколи не бачили”, – додав глава ОПУ.

Він заявив, що “Слугу народу” сформовано “без копійки грошей”.

“Ніколи ні одна партія в Україні не формувала такий список. Звичайно, там різні люди. Там є люди, які раніше на базарі продавали фрукти, там є весільні фотографи. Там різні люди. Частина нашої роботи – це формувати з них команду”, – заявив Богдан.

Джерело: gordonua.com

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»
Важливе

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»

Вчора, 15:54

В угрупуванні «ЛНР» створили список літератури «екстремістського» змісту, які наказали вилучати з фондів шкільних бібліотек. Список «заборонених» творів складається з ….

На війні загинув Віталій Барчишен з Вінниччини
Люди

На війні загинув Віталій Барчишен з Вінниччини

Вчора, 15:13

Під час оборони України на Донеччині загинув житель Жмеринської громади Віталій Барчишен. Життя військового обірвалося 24 січня під час виконання ….

У Вінниці безкоштовно показуватимуть фільм «Крути 1918». Де та коли?
Новини

У Вінниці безкоштовно показуватимуть фільм «Крути 1918». Де та коли?

Вчора, 13:48

Вінничани та гості міста зможуть безкоштовно переглянути український історичний фільм-екшн «Крути 1918». Про це інформує Vежа з посиланням на голову вінницького осередку ….

Пішла гуляти та не повернулась: у Тульчині шукали 13-річну школярку
Люди

Пішла гуляти та не повернулась: у Тульчині шукали 13-річну школярку

Вчора, 13:16

У Тульчинському районі на Вінниччині 13-річна дівчинка втекла з дому, але поліціянти розшукали її. Історію цієї «втечі» розповіли правоохоронці. Близько 3 ….