Працівник водоканалу спускав нечистоти в Південний Буг (ВІДЕО)

18.09.2019
Працівник водоканалу спускав нечистоти в Південний Буг (ВІДЕО)

У м.Вінниці 16 вересня працівники Муніципальної варти зафіксували правопорушення, скоєне інженером експлуатації мереж каналізації КП «Вінницяоблводоканал».

Про це вартові повідомляють у facebook.

Робітник ремонтував підпірний колектор на території ГБК-5 на вул. Сабарівському шосе, 3. За даними Муніципальної варти, чоловік  навмисно випустив  каналізаційні стоки до р. Вишеньки, яка втікає в р. Південний Буг.

Вода, одна із найважливіших компонентів для усього живого. Завдяки їй існує, життя на Землі. Для вінничан, головною водоносною артерією є р. Південний Буг. І те, що ми п’ємо з вами, не завжди якісну воду, це також є наслідками нашого неправильного поводженнями з таким цінним ресурсом. Щодо скидання у річку П.Буг, використаної води, помиїв, каналізаційних стоків, розповідалося не мало, але нажаль існує багато людей, які явно не переймаються питанням, стосовно забруднення води, та її якістю. Своїми ж руками скидають стоки, у річки. 16 вересня працівниками Муніципальної варти було зафіксоване правопорушення скоєне інженером району експлуатації мереж каналізацї КП «Вінницяоблводоканал», який під час ремонту підпірного колектору, на території ГБК -5 по вул. Сабарівське шосе, 3 умисно допустив витоки каналізаційних стоків, які потрапили до р. Вишенька, яка втікає в р. П.Буг. На посадову особу було складено протокол про адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП. Вода є надто цінним та невідновним ресурсом, будьте бережливі та ставтесь до природи з повагою.

Publiée par Муніципальна варта м. Вінниця sur Mardi 17 septembre 2019

За це на посадову особу було складено протокол про адміністративну відповідальність.

«Для вінничан, головною водоносною артерією є р. Південний Буг. І те, що ми п’ємо з вами не завжди якісну воду, це також є наслідками нашого неправильного поводженнями з таким цінним ресурсом. Щодо скидання у річку П. Буг використаної води, помиїв, каналізаційних стоків, розповідалося не мало, але, на жаль, існує багато людей, які явно не переймаються питанням, стосовно забруднення води та її якістю. Своїми ж руками скидають стоки у річки», – резюмують у варті.

Джерело: i-vin.info

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

На Вінниччині з водойми дістали тіло чоловіка
Люди

На Вінниччині з водойми дістали тіло чоловіка

Вчора, 20:07

У Гайсинському районі на Вінниччині з місцевої водойми витягли труп. Про це повідомляють у Головному управлінні державної служби України з надзвичайних ….

У боях на Донецькому напрямку загинув 21-річний Антон Пустовгар
Люди

У боях на Донецькому напрямку загинув 21-річний Антон Пустовгар

Вчора, 18:52

25 червня  відійшов у вічність захисник з Могилів-Подільської громади — Антон Пустовгар. Завтра, 27 червня, жителі громади прощатимуться із полеглим воїном. ….

Пішов в ресторан, пірнув у басейн — отримав повістку!
Важливе

Пішов в ресторан, пірнув у басейн — отримав повістку!

Вчора, 16:37

В Україні почастішали випадки вручення повісток чоловікам призовного віку. Їх видають на вулицях, торговельних центрах, громадських закладах, комплексах відпочинку та ….

ДТП на Вінниччині: двоє пасажирів, серед яких 15-річна дитина, у лікарні
Люди

ДТП на Вінниччині: двоє пасажирів, серед яких 15-річна дитина, у лікарні

Вчора, 11:25

Дорожньо-транспортна пригода сталася в селі Кивачівка Гайсинського району Вінницької області вчора, 25 чеврня. Постраждали двоє пасажирів автомобіля, серед яких – 15-річна дитина. Подробиці автотрощі розповіли у ….