Працівник водоканалу спускав нечистоти в Південний Буг (ВІДЕО)

18.09.2019
Працівник водоканалу спускав нечистоти в Південний Буг (ВІДЕО)

У м.Вінниці 16 вересня працівники Муніципальної варти зафіксували правопорушення, скоєне інженером експлуатації мереж каналізації КП «Вінницяоблводоканал».

Про це вартові повідомляють у facebook.

Робітник ремонтував підпірний колектор на території ГБК-5 на вул. Сабарівському шосе, 3. За даними Муніципальної варти, чоловік  навмисно випустив  каналізаційні стоки до р. Вишеньки, яка втікає в р. Південний Буг.

Вода, одна із найважливіших компонентів для усього живого. Завдяки їй існує, життя на Землі. Для вінничан, головною водоносною артерією є р. Південний Буг. І те, що ми п’ємо з вами, не завжди якісну воду, це також є наслідками нашого неправильного поводженнями з таким цінним ресурсом. Щодо скидання у річку П.Буг, використаної води, помиїв, каналізаційних стоків, розповідалося не мало, але нажаль існує багато людей, які явно не переймаються питанням, стосовно забруднення води, та її якістю. Своїми ж руками скидають стоки, у річки. 16 вересня працівниками Муніципальної варти було зафіксоване правопорушення скоєне інженером району експлуатації мереж каналізацї КП «Вінницяоблводоканал», який під час ремонту підпірного колектору, на території ГБК -5 по вул. Сабарівське шосе, 3 умисно допустив витоки каналізаційних стоків, які потрапили до р. Вишенька, яка втікає в р. П.Буг. На посадову особу було складено протокол про адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП. Вода є надто цінним та невідновним ресурсом, будьте бережливі та ставтесь до природи з повагою.

Publiée par Муніципальна варта м. Вінниця sur Mardi 17 septembre 2019

За це на посадову особу було складено протокол про адміністративну відповідальність.

«Для вінничан, головною водоносною артерією є р. Південний Буг. І те, що ми п’ємо з вами не завжди якісну воду, це також є наслідками нашого неправильного поводженнями з таким цінним ресурсом. Щодо скидання у річку П. Буг використаної води, помиїв, каналізаційних стоків, розповідалося не мало, але, на жаль, існує багато людей, які явно не переймаються питанням, стосовно забруднення води та її якістю. Своїми ж руками скидають стоки у річки», – резюмують у варті.

Джерело: i-vin.info

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Від важких поранень у госпіталі помер військовий з Літинської громади
Люди

Від важких поранень у госпіталі помер військовий з Літинської громади

Вчора, 18:02

У госпіталі від поранень 20 січня помер Віктор Іванович Кієнко з села Багринівці Літинської громади Вінниччини.  Про це повідомила Літинська селищна ….

У Тульчинському районі на території школи знайшли тіло чоловіка
Важливе

У Тульчинському районі на території школи знайшли тіло чоловіка

Вчора, 17:26

У смт Вапнярка Тульчинського району стався особливо тяжкий злочин — під час чаркування 32-річний чоловік убив односельця. Загиблого пенсіонера на території місцевої школи ….

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих
Люди

Шукав батька: на Вінниччині виявили 12-річну дитину без супроводу дорослих

Вчора, 16:28

У Тульчинському районі Вінницької області 12-річний хлопчик після конфлікту з матір’ю пішов до батька за 30 кілометрів. Про це повідомила пресслужба поліції ….

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ
Люди

На благодійній виставці у Вінниці збирають кошти для ЗСУ

29.01.2023

В одному з торговельних центрів Вінниці 29 січня відкрили благодійну виставку «Мистецтво України під час війни». Кожен охочий має змогу переглянути ….