Вінничанин одружився зі своєю бабусею аби не йти в армію

21.09.2019
Вінничанин одружився зі своєю бабусею аби не йти в армію

З 1 жовтня по 31 грудня в Україні стартує осінній військовий призов 2019 року. По плану, його мають пройти близько 800 хлопців з Вінницької області.

«Призови проводяться по три місяці. Тим часом ми проводимо мотиваційні роз’яснення порядку проходження військової строкової служби та доведення до громадян України, особливо підлягаючих призову та їх батьків», – розповідає Ігор Кліщук, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Вінницького об’єднаного міського комісаріату.

Від початку року з Вінниці сотня молодиків пішли на військову строкову службу до лав ЗСУ, прикордонної служби та Нацгвардії. Та деякі з осіб, які б могли вчитися захищати свою Батьківщину, намагаються «відкосити» від армії усіма можливими способами.

«Історія з 22-річним призовником, який одружився на своїй 80-річній бабусі ще у 2017 році, продовжується. Його батько приніс довідку, що син й досі перебуває у шлюбі з родичкою. Здійснює за нею догляд. Цей документ підтверджує його відстрочку», – зауважує Ігор Кліщук.

Та серед таких прикладів, чимало й хлопців, які патріотично налаштовані. Вміти захищати свою країну для них – честь.

«Здебільшого це спортсмени, які мають різноманітні розряди. Тих, хто має проблеми із здоров’ям, притягувалися до кримінальної відповідальності, ми не призиваємо. Враховується освітній рівень. Та бувають випадки, коли ті, хто маючи фактори, які забороняють проходити строкову службу, самі приходять і просяться. Якщо випадки не критичні, у межах наказу Міністра оборони, якщо людина немає інвалідності, каліцтва, серйозних пошкоджень, а просто має обмеження за станом здоров’я, ми розглядаємо питання по їх призову», – підкреслює Ігор Кліщук.

Під час проходження строкової служби за солдатом, який був офіційно працевлаштований, держава гарантує збереження робочого місця та місячну заробітну плату протягом всього терміну проходження служби.

Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»
Важливе

Книгу вінницької письменниці внесли до списку забороненої літератури в «ЛНР»

Вчора, 15:54

В угрупуванні «ЛНР» створили список літератури «екстремістського» змісту, які наказали вилучати з фондів шкільних бібліотек. Список «заборонених» творів складається з ….

На війні загинув Віталій Барчишен з Вінниччини
Люди

На війні загинув Віталій Барчишен з Вінниччини

Вчора, 15:13

Під час оборони України на Донеччині загинув житель Жмеринської громади Віталій Барчишен. Життя військового обірвалося 24 січня під час виконання ….

У Вінниці безкоштовно показуватимуть фільм «Крути 1918». Де та коли?
Новини

У Вінниці безкоштовно показуватимуть фільм «Крути 1918». Де та коли?

Вчора, 13:48

Вінничани та гості міста зможуть безкоштовно переглянути український історичний фільм-екшн «Крути 1918». Про це інформує Vежа з посиланням на голову вінницького осередку ….

Пішла гуляти та не повернулась: у Тульчині шукали 13-річну школярку
Люди

Пішла гуляти та не повернулась: у Тульчині шукали 13-річну школярку

Вчора, 13:16

У Тульчинському районі на Вінниччині 13-річна дівчинка втекла з дому, але поліціянти розшукали її. Історію цієї «втечі» розповіли правоохоронці. Близько 3 ….