Акули Права

Акули Права

Корисна інформація по нерухомості та юриспруденції

Невдовзі можна буде не витрачати час на вивчення теорії в автошколі

18.10.2019

Навіщо витрачати час на вивчення теорії в автошколі, якщо Правила дорожнього руху можна опанувати самостійно в Інтернеті⁉️
Група нардепів із фракції «Слуга народу» законопроектом №2201 пропонує внести зміни до закону «Про дорожній рух» та уможливити складання іспиту на право керування транспортними засобами без відвідання акредитованих закладів☝️ На думку авторів, це лише підвищить рівень підготовки водіїв👌
💁Як стверджується у пояснювальній записці, допуск до складання теоретичного і практичного іспитів виключно за наявності свідоцтва про закінчення автошколи суперечить вимогам закону. Адже в ньому розмежовані вивчення теорії та здобуття навичок керування транспортними засобами.
🚗Пропонується дозволити самостійну теоретичну підготовку з наступним складанням іспиту (раз на 3 місяці — якщо не вийде з першої спроби). І лише тих осіб, які його склали, можна буде навчати водінню на автомобільних дорогах та вулицях загального користування.

Поділитись fb twitter gplus
За свідомий шлюб

За свідомий шлюб

04.07.2019

У Фінляндії набула чинності заборона на шлюби між підлітками віком до 18 років. Цей захід покликаний захистити інтереси дітей. Донині ….

Купувати і продавати іноземну валюту у поштових відділеннях

Купувати і продавати іноземну валюту у поштових відділеннях

12.01.2019

Таку можливість Нацбанк надає в рамках переходу до нової ліберальної системи валютного регулювання. Оператори поштового зв’язку зможуть отримувати від Нацбанку ….

Чи дозволять українцям здавати на права без навчання в автошколі?

Чи дозволять українцям здавати на права без навчання в автошколі?

22.01.2019

Пройти близько 140 годин теоретичного та практичного навчання, витримати чесно державний іспит та відстояти чималу чергу до медичних спеціалістів, аби ….

Кожен п’ятий буханець хліба ми віддаємо державі?

Кожен п’ятий буханець хліба ми віддаємо державі?

06.09.2019

Ви знали, що кожен п’ятий буханець хліба, кожне п’яте яйце, кожну п’яту палицю ковбаси ми віддаємо державі? Ті, хто отримують ….