Офіційно безпартійні: Анну Скороход і Антона Полякова прогнали зі «Слуги народу»

Сьогодні відбулося виключення народних депутатів з фракції «Слуга народу».
Ні, не Яременка, який переписувався з повією у залі пленарних засідань і навіть. Вигнанцями стали мажоритарщики Анна Скороход і Антон Поляков.
За що? Як можна зрозуміти, за позицію, яка не узгоджується з партійними канонами. Скороход голосувала проти відкриття ринку землі і не голосувала за інші ініціативи. З Поляковим схожа ситуація.
Тиск з боку партійних був і у зв’язку із затриманням чоловіка Скороход – Олексія Алякіна, що відбувся вчора, 14 листопада.
Цікаво, на таку ж участь чекають інші члени фракції, які не будуть підтримувати законопроєкти і інші рішення партії?
ЧИТАЙТЕ також

Розшукують чоловіка, який причетний до злочину у Вінниці
На Вінниччині розшукується чоловік, який може бути причетним до вчинення правопорушення у Вінниці по вулиці Литвиненко-Вольгельмут. На Facebook-сторінці обласного главку поліції виклали фото розшукуваного: ….

Великдень у Вінниці. Огляд майстер-класів для вінничан 13+
Розписувати екоторбу, виготовляти ляльку-мотанку і не тільки навчатимуть вінничан у квітні. У місті відбудеться п’ять майстер-класів у рамках АртКлубу «Твори з ….

Постраждав водій ЗАЗу, що потрапив у ДТП у Вороновиці
У Вороновиці на Вінниччині вчора, 31 березня, трапилась аварія. Дорогу не поділили Audi та ЗАЗ. Внаслідок ДТП постраждала людина. Про ….

Жорстоке побиття переселенця на Вінниччині — чоловік помер
Двоє жителів Гайсинського району безпідставно вимагали від 36-річного чоловіка придуманий ними борг. А щоби бути переконливішими у своїх намірах, вони не ….