У центрі Лондону сталась різанина, є жертви

Вчора, 29 листопада, у центрі Лондона стався жахливий інцидент.
Чоловік напав з ножем на перехожих і намагався завдати їм удар. Небайдужі люди намагалися самотужки затримати нападника.
Далі він почав погрожувати поліції, яка приїхала на виклик. Після чого і був застрелений.
Пізніше виявилося що нападник вже мав судимість раніше. 28-річний Усман Хан вже притягувався до відповідальності. Він був одним з членів «Аль-Каїди». Й був затриманий при підготовці до ряду терактів. Але був відпущений умовно-достроково.
В результаті нападу Усман зарізав чоловіка і жінку і згодом поранив ще кілька людей. Поліція розцінює інцидент як теракт.
ЧИТАЙТЕ також

Під Калинівкою сталася ДТП за участю фури «Roshen» та легковика. Друге авто згоріло
8 лютого на трасі біля Калинівки сталась ДТП за участі та вантажівки «Roshen» та легковика. Друге авто після зіткнення загорілося. Про ….

Четвертий день на Вінниччині розшукують 18-річного хлопця
На Вінниччині четвертий день розшукують 18-річного вінничанина Гуменюка Василя Вікторовича. 4 лютого хлопець пішов з дому і досі невідомо, де ….

Обікрав односельця та витратив гроші на власні потреби
56-річний житель села Тульчинського району проник до будинку односельця та обікрав односельця. За вчинення такого злочину зловмиснику загрожує до 8 ….

П’яний водій без посвідчення спричинив ДТП на Хмельницькому шосе
7 лютого у Вінниці на Хмельницькому шосе сталося ДТП за участі трьох автомобілів: Mazda 6, Toyota RAV4 та Opel Astra. Як повідомили ….