Вінницьку обласну дитячу лікарню осучаснили Ultra 100 (фото)

19 грудня, Вінницьку обласну дитячу лікарню осучаснили мобільною рентгенівською установкою Ultra 100, яка покращить обслуговування 16 тисяч дітей Вінниччини, які щорічно лікуються в даному закладі. Протягом 2019-го року в заклад придбали обладнання на 6 мільйонів 300 тисяч гривень. З них 1 мільйон 870 тисяч гривень це бюджет розвитку, а 340 тисяч гривень є благодійною допомогою.
Рентгенівське обладнання придбано на умовах партнерських відносин для проведення діагностики пацієнтам, які потребують обстеження безпосередньо в умовах будь-якого відділення та знаходяться у важкому стані (нетранспортабельні).
Окрім того, її перевагою є зменшення променевого навантаження при обстеженні дітей.
ЧИТАЙТЕ також

У боях за Україну загинув 26-річний Данило Галкін
Під Вугледаром на Донеччині загинув захисник з Вінниччини Данило Галкін. Він пішов захищати Україну два місяці тому, а вже 29 ….

Двоє загиблих та двоє постраждалих: трагічні наслідки ДТП у Вінницькому районі
На Вінниччині 1 лютого сталася ДТП: двоє людей загинули та ще двоє травмувалися. Про це інформують на Facebook-сторінці Нацполіції в області. На ….

Саме був у гуртожитку: у Вінниці в хлопця в руках здетонувала граната
Хлопець, який постраждав внаслідок вибуху гранати в одному із гуртожитків обласного центру, нині перебуває під наглядом медиків. Про це повідомляє поліція Вінничини. До ….

Вчора пішов з дому та зник. Допоможіть знайти 13-річного Назара Гончарука
Поліція просить небайдужих допомогти у розшуку дитини. 13-річного Назара Гончарука досі шукають на Вінниччині. Хлопчик зник 31 січня у місті Бар. ….