Як запобігти виїзду за кордон власних принципів? (ОПИТУВАННЯ)

10.02.2020
Як запобігти виїзду за кордон власних принципів? (ОПИТУВАННЯ)

Хто не думав про роботу та життя за кордоном? Таких одиниці.

Всі про це думають та не всі на це можуть зважитись. На теперішній час, люди, які вирішили поїхати працювати на чужину – це молодь, віком 18-35 років.

Невже не можна знайти роботу на Батьківщині?

Так, можна. Але чи це задовольнить наші вимоги? Від цього комуналка не стане нижчою, як і ціни. Та і квартиру навряд чи придбаєш, чи будинок побудуєш. Є варіант відкрити власну справу. І тут знову страх… А якщо прогориш? А якщо при цьому ще і кредит взяв під шалені відсотки, як віддавати? Тому наша молодь і прагне до кращого. Де відповідні заробітні плати та рівень життя їм відповідає. А держава, хоч і не Батьківщина, всяко у цьому сприяє. Хочеш кредит на власну справу чи житло? – Бери. Під мінімальний відсоток або ж взагалі без нього. Тільки працюй. Твоя праця цінується… Такі там канони.

А що у нас? Шалені відсотки по кредитам, мізерна заробітна плата та відсутність соціальної допомоги.
Чи не варто нашому Уряду усвідомити, що якщо буде щасливий народ, то і держава буде процвітати… Чи не так?

Навіщо державі 450 депутатів?

Що вони можуть вирішити, займаючись власними справами, бізнесом та розвагами? Захмарну суму коштів для їх утримання можна спрямувати на підвищення пенсій та соціальних виплат.
Кожен із них є обранцем народу, який, згідно Конституції є джерелом влади, але що вони роблять для народу, окрім збагачення?

Саме тому українці їдуть туди, де, здавалося б краще, де все не так, де все по-іншому. Але ж не так все просто… Наші співвітчизники прагнуть нажитись на своїх же. І ОТ ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ ВІД ЄВРОПЕЙЦІВ.

Поїхавши за кордон із бажанням щось змінити, заробивши грошей та відкрити власну справу. Але не все так солодко, як здається. Є гроші та немає сім’ї або розлучення через відстань.

І більша половина українських емігрантів ніколи вже не повернеться, як би складно там не було. Стає сумно, адже чужа держава може зробити набагато більше для нас, ніж власна.

Україна –  могутня держава, яка може розвиватись, але для цього потрібно бажання. Як простих українців, так і тих, хто представляє наші інтереси як на державному та міжнародному рівнях.

Ми можемо побудувати сильну і процвітаючу країну, але для цього потрібно бажання і підтримка, як держави так кожного з нас. Адже ми можемо все.

Чому українці їдуть на заробітки за кордон?

View Results

Loading ... Loading ...
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Прикордонний пес Яга знайшов наркотики у 20-річної дівчини
Люди

Прикордонний пес Яга знайшов наркотики у 20-річної дівчини

Вчора, 20:43

20-річна дівчина намагалась вивезти з України наркотики. Митники виявили підозрілий згорток у Могилів-Подільському районі. Про це повідомляє пресслужба Могилів-Подільського прикордонного загону. ….

У Вінницькому районі «ВАЗ» з’їхав у кювет. В салоні була однорічна дитина
Люди

У Вінницькому районі «ВАЗ» з’їхав у кювет. В салоні була однорічна дитина

Вчора, 17:10

У п’ятницю, 23 вересня, на автодорозі Вінниця-Шпиків-Комаргород сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Проводиться розслідування. Про це повідомили на сторінці поліції ….

Під час наступальних дій на Миколаївщині загинув військовий Іван Паламарчук
Люди

Під час наступальних дій на Миколаївщині загинув військовий Іван Паламарчук

23.09.2022

На війні під час наступальних дій у Миколаївській області загинув уродженець Вінниччини Іван Паламарчук. Йому було 23 роки. Про це повідомляє Тульчинська ….

У руці Михайла Діанова не вистачає 4 см кістки: «Ціна полону»
Важливе

У руці Михайла Діанова не вистачає 4 см кістки: «Ціна полону»

23.09.2022

Захисник Азовсталі, старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов (позивний «Борода»), повернувся додому в рамках нового обміну полоненими з росією 21 ….