Юні баскетболісти Липовця та Іллінців отримали у подарунок від ФБУ комплекти м’ячів (фото)

14.03.2020
Юні баскетболісти Липовця та Іллінців отримали у подарунок від ФБУ комплекти м’ячів (фото)

На Вінниччині баскетбол культивують дев’ять спортивних шкіл. У більшості із них є проблеми з інвентарем, в тому числі і з м’ячами. Якісний шкіряний м’яч коштує понад тисячу гривень. А закупівля партії м’ячів для бюджету спортивних шкіл, на жаль, буває проблемою.

Зважаючи на нинішній економічний стан в країні, інвентар часто-густо доводиться придбавати батькам юних спортсменів. Щоб зекономити, нерідко купуються більш дешеві гумові м’ячі, які є не зовсім якісними. Водночас хороший професійний м’яч відіграє велику роль в процесі навчання техніки ведення і кидка.

Цю ситуацію вирішив змінити на краще голова федерації баскетболу Вінницької області Сергій Дусь. За його словами, покращення інфраструктури та інвентарю спортивних шкіл є однією з задач ФБВО щодо розвитку та популяризації виду спорту в регіоні. Тому Сергій Дусь звернувся до керівництва Федерації баскетболу України із проханням виділити певну кількість м’ячів для підтримки спорту в районах. Пропозиція отримала схвалення, і ФБУ передала до Вінниці два десятки якісних м’ячів шостого розміру, що є стандартом для тренування жіночих команд та юнаків молодших вікових категорій.

Сергій Дусь вже відвідав ДЮСШ Липовця і ДЮСШ Іллінців, куди передав по сім м’ячів від ФБУ.

– На нашу зустріч у Липовецькій ДЮСШ прийшли дівчата та молодші юнаки, у спортшколі Іллінців – виключно представниці прекрасної статі. Всі були надзвичайно задоволені подарунками. Мовляв, вперше в житті нам подарували м’ячі, – каже Сергій Дусь. – Команди Іллінців та Липовця регулярно беруть участь в обласних змаганнях у різних вікових категоріях. У цих містах на базі ДЮСШ організовуються й чемпіонати Вінниччини. Тому сучасний баскетбольний інвентар там є дуже потрібним. Дякуємо ФБУ за підтримку і цінні подарунки для спортивних шкіл нашої області.

Після завершення карантину в країні керівництво федерації баскетболу Вінницької області планує нанести візит до Козятинської ДЮСШ. Зрозуміло, знову не обійдеться без подарунків від ФБУ.

За інформацією пресслужби федерації баскетболу Вінницької області
Поділитись fb tg gplus

ЧИТАЙТЕ також

Біля Вінниці на авто медиків впав стовп
Новини

Біля Вінниці на авто медиків впав стовп

Вчора, 18:05

Стовп обвалився, коли медики приїхали на виклик до хворого. 6 грудня в селі Лука-Мелешківська, що у Вінницькому районі, стовп впав на ….

Жителів Вінниччини просять зберігати спокій: буде чути вибухи
Новини

Жителів Вінниччини просять зберігати спокій: буде чути вибухи

Вчора, 17:43

Жителів Вінниччини попереджають про роботи на Писарівському родовищі мігматитів ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління». 7 грудня проведуть масовий вибух з метою подрібнення скельних порід. ….

У Ладижині колишня вчителька підтримувала путіна та вихваляла російських окупантів
Люди

У Ладижині колишня вчителька підтримувала путіна та вихваляла російських окупантів

Вчора, 16:29

У Ладижині виявили жінку, яка підтримувала росію та поширювала кремлівські наративи у мережі. Прихильницею окупантів виявилася колишня вчителька російської мови з ….

Чоловіка з гранатою вивели з лікарні у Калинівці, але вибух стався
Важливе

Чоловіка з гранатою вивели з лікарні у Калинівці, але вибух стався

Вчора, 10:49

Вранці 5 грудня в Калинівці чоловік з гранатою прийшов у лікарню і погрожував її підірвати. Мотиви його дій наразі невідомі. Як повідомляє ….